+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Reklama pro investice

Klíčová slova: reklama,marketing,finance,investice,ekonomika

E-mail: reg@aliaweb.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. srpna 2012

Popis: Reklama pro 600tis návštěvníků finančního portálu kurzy.cz, internetový marketing pro Investice, Osobní finance a Podnikání. Online internetová reklama a ppc reklamní kampaně přímo nebo přes reklamní agentury.

Web: reklama.kurzy.cz/

Další související informace

Dluhy a řešení

Blázinec,finance,zlost,starost,peníze – Nebudu vám zde psát co máte a nemáte dělat,máte dluhy tak to řešte,chcete spadnout až na dno tak to neřešte máte stejnak jen dvě možnosti ted se jen rozhodnout pro kterou.Hodina času u mě v kanceláři tak to si najde každý pokud chce mít klid.

Překlenovací úvěr

finance, úvěry, spoření – Pro koho se hodí překlenovací úvěr? Hodí se pro financování bydlení pro ty, kdo nesplňují podmínky pro čerpání úvěru ze stavebního spoření a nemají dostatek volných finančních prostředků na financování bydlení

Poradenství

finance,řízení,optimalizace,personalistika,karma – Váš osobní strážce do nelehké doby. Jako satellites Vám jsem schopen pomoci se vrátit do doby spokojenosti a taky Vám vysvětlit proč jste v současné době bezradní.V sekci Lidé, vysvětlím např. co znamená ekonomika lásky, jaký máte kosmický kód a proč se nemůžete od partnera odpoutat i přesto, že si to přejete. Pro úplnost uvádím, že tyto parametry fungují i v určitém výsledku i na naše zvířecí miláčky. Je tedy dobré vědět jakou to vlastně má povahu náš pes. Proč vlastně nehlídá? V sekci Podnikání nabízím své zkušenosti z profesního života. Nejsem tak pod vlivem současných tzv. "optimalizačních metod", používám spíše jednoduchý přístup člověka k řešení daného problému. Pro danou problematiku jsem k dispozici, jako řada specialistů se kterými spolupracuji. Jsem Vám k dispozici, jak na jednoduché otázky, tak i na složitější řešení.

Načítání trvalo 0.0812 sekund.