+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sebeobrana před dluhy

Klíčová slova: dluhová past,dluhy,zadlužení,prevence

E-mail: spoluprace@nedluzit.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. prosince 2010

Popis: Nezávislý a nekomerční informační web. Cílem je poskytnout rady, jak se vyhnout dluhové pasti a upozornit na skryté finty ve smlouvách a jejich nečekané důsledky, atp. Hledám odborníky a vaše varující zkušenosti. Dle průzkumu Ministerstva financí: Téměř 2/3 lidí nečte smlouvy, které podepisují a zavazují se v nich k dlouhodobým platbám. Nejsou si tak vůbec vědomi možných likvidačních důsledků pro sebe a svoji rodinu. Táká se to i Vás?

Web: www.nedluzit.cz

Další související informace

Řekněte stop dluhům

půjčky,dluhy,exekuce,oddlužení, hypotéky – Máte dluhy a splátky jsou tak vysoké, že Váš příjem na to nestačí? Myslíte, že půjčit si na splátku a zadlužit se tím ještě více je řešení? Známe lepší východisko z této těžké finanční situace. Kontaktujte nás, dostavte se na schůzku a uvidíte, že existuje způsob, jak se efektivně zbavit dluhů! Bez poplatků předem. Celá ČR.

Správa závazků zkrotí Vaše dluhy

Dluhy,správa,závazků,exekuce,splátky – Správa závazků, oddlužení závazků a pohledávek, to je možnost, jak se ve složité životní situaci vyhnout hrozbě exekuce. Mějte svoje dluhy pod kontrolou a zajistěte si s námi právní ochranu či minimální splátky již dnes. Kontaktujte nás.

Načítání trvalo 0.3187 sekund.