+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tipař 30-60 tisíc měsíčně

Klíčová slova: spolupráce, peníze, půjčky, úvěry, přivýdělek,

E-mail: KasalovaJitka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2008

Popis: Zajistěte si finanční nezávislost. Tipař. Na této pozici přivádíte naší firmě klienty , kteří jsou v těžké finanční situaci z jakéhokoli důvodu. Např. mají mnoho úvěrů, malý plat, přišli o práci atd. Těmto lidem firma pomůže tím, že je naučí vydělávat tolik, aby se postupně zbavili všech finančních problémů. Klienty hledáme ve svém okolí, v inzerci, nebo na internetu. Mohou to být i přátelé, kteří si chtějí přivydělat. Spolupráce je na základě sepsané Tipařské smlouvy a proto v první fázi nemusíte mít živnostenský list. Je to práce časově nenáročná ale dobře honorovaná. Za každého klienta máte deset tisíc korun, takže můžete mít neomezený příjem. U naší firmy můžete dělat i úvěry a pojištění, ale to je trochu jiný provizní systém.

Web: kaslinka.byznysweb.cz/

Další související informace

Peníze bez práce

brigáda, práce, peníze, příjem, přivýdělek – Přivýdělek na internetu a PC, peníze za surfování, čtení emailu, klikání na reklamy, příjem sms. Vhodné jako brigáda nebo i pravidelný příjem. Žádné skryté ani vstupní poplatky! Určeno pro každého bez rozdílu.

Investice peníze

investice, peníze, finance, půjčky – Pryč jsou ty doby, kdy mít půjčku znamenalo neschopnost hospodařit s penězi a člověk se za ní musel stydět. Dnes, kdy jsou rychlé a levné půjčky dostupné pro všechny a zvyšují s náklady na živobytí jsou půjčky každodenní nutností pro většinu lidí.

Úvěry online

půjčky, úvěry, hypotéky, peníze, půjčky online – Dostupné půjčky a úvěry pro každého. Potřebujete peníze a nemáte čas je získat? Vybavte si půjčku online na bydlení, nábytek, dovolenou nebo na splacení faktur. Rychlé úvěry a půjkčky bez nahlížení do registru dlužníků.

Načítání trvalo 0.2593 sekund.