+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zákonné pojištění odpovědnosti zaměstnavatele

Klíčová slova: Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele,

E-mail: info@zakonne-pojisteni-odpovednosti-zamestnavatele.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?ervna 2012

Popis: Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele je zákonem daná povinnost, která vyplývá ze Zákoníku práce. Dle výše zmíněných norem je zaměstnavatel odpovědný za škodu způsobenou pracovním úrazem či nemocí z povolání. Odškodnění za úraz či nemoc z povolání může dosahovat poměrně vysokých částek, proto je legislativně nařízeno pojištění zaměstnavatelů, které tyto částky uhradí.

Web: www.zakonne-pojisteni-odpovednosti-zamestnavatele.cz/

Další související informace

Online cestovní pojištění

cestovní pojištění, pojištění na cesty – Travel Guard nabízí široké spektrum jednorázového a ročního cestovního pojištění na cesty po Evropě i do celého světa a pojištění storna letenky nebo zájezdu. Jako specialisté na českém pojistném trhu poskytujeme nejen cenově výhodné produkty, ale současně i kvalitní pojistné krytí, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu. Sjednejte si cestovní pojištění od Travel Guard on-line a nechte starosti na nás.

Sháním povinné ručení

povinné ručení, pojištění vozidel, havarijní – Web pro všechny, kteří se rozhodují, jaké si mají vybrat povinné ručení. Najdete zde nejrůznější informace a zajímavosti ze světa pojištění vozidel. Přehled nabídek havarijního pojištění a povinného ručení všech pojišťoven.

Načítání trvalo 0.0838 sekund.