+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Zákonné pojištění vozidel

Klíčová slova: zákonné pojištění vozidel, povinné ručení

E-mail: najdipojisteni-cz@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ledna 2012

Popis: Povinné ručení neboli pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem motorového vozidla je zákonné a tedy povinné pojištění. Proto pro povinné ručení platí jiné podmínky než v případě běžných typů dobrovolného pojištění.

Web: www.najdipojisteni.cz/

Další související informace

Auta - tuning

auta, tuning, pojištění, povinné ručení – Internetové stránky o autech, tuningu, pojištění a povinném ručení. Vše co se jakýmkoliv způsobem týká aut a automobilismu najdete právě tady. Aktuality a novinky ze světa pojišťoven poskytujících povinné ručení.

Boty aut - pneu

pneu, povinné ručení, havarijní pojištění – Web o pneumatikách – informace a zajímavosti ze světa pneumatik. Porovnejte si výrobce a ceny pneumatik. Bezpečnost, nákup a historie zimních a letních pneu – to vše a mnoho dalšího najdete na našem webu.

HM Cars Alfa Romeo

alfa romeo, alfa romeo predaj, predaj áut nitra – Predajca a sprostredkovateľ servisu osobných áut značiek Alfa Romeo, predaj nových a jazdených vozidiel. Naším cieľom je poskytnúť klientom komplexné služby. V našom servise poskytujeme všetky štandardné servisné úkony rýchloservisu a kompletný servis osobných a ľahkých úžitkových vozidiel.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.