+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Aktuální data ČHMÚ

Klíčová slova: chmu, chmi, cz, data, aktuální radarová, výstrahy,

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. prosince 2010

Popis: Na oficiálních stránkách www.chmi.cz naleznete živě aktuální data a aktuální radarová data k počasí v ČR. Kromě aktuálních dat o počasí v České republice CHMÚ vydává a zobrazuje výstrahy vztahujicí se ke stavu počasí, upozorňuje obyvatele na aktuální nebezpečí a dává doporučení jak se před nebezpečím chránit, jak mu předcházet a jak minimalizovat případné škody.

Web: www.chmu-data.cz

Další související informace

Svatební šaty v Praze

šaty, svatba, svatební šaty, Praha, Plzeň, – Svatební šaty Praha jsou stránky zaměřené na svatební salony z Prahy a okolí. Spousta zajímavých tipů a rad, jak vybrat svatební salon pro zapůjčení svatebních šatů. Určitě zde najdete odpovědi na otázky týkající se výběru svatebního salonu.

Levná žárovka

LED technologie, levná žárovka, levné LED žárovky, – Jak nejlépe vyhodnotit, zda je levná žárovka opravdu levná? Pokud budeme chtít najít optimální odpověď, je třeba si nejdříve stanovit úhel pohledu, pod jakým tuto skutečnost budete chtít vyhodnotit. Zda bude předmětem zkoumání finální nákupní cena žárovky, nebo jestli budeme požadovat levný provoz při svícení.

Načítání trvalo 0.0587 sekund.