+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

aprace.cz - zaostřeno na absolventy

Klíčová slova: práce, absolventi, zaměstnání

E-mail: info@aprace.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervna 2007

Popis: Pracovní portál určený absolventům středních a vysokých škol. Práce a zaměstnání, brigády, trainee programy, praxe - vše pro absolventy.

Web: www.aprace.cz

Další související informace

Inzerce práce

inzerce, inzerce práce, volná místa, zaměstnání – Profesionální inzertní portál zaměřený na: domácí práce, nabídka zaměstnání i brigády, práce vedená z domova. Můžete zde také zdarma inzerovat! Pokud práci hledáte, zajisté si v naší inzerci vyberete.

Práce z domova správa esh

práce, práce z domova, brigáda, brigády, práce na – Práce z domova s českými výrobci. Pokud sháníte práci na doma či brigádu jste zde správně. Pracujte z domu nebo odkudkoli kde máte počítač a připojení k internetu. Práce spočívá v tvorbě a následné editaci vlastního e-shopu , na kterém prodáváte vybraný produkt Vámi zvoleného českého výrobce. Práce i brigáda vhodná i jako práce z domova. Zboží nenakupujete, nebalíte ani neposíláte konečnému zákazníkovi. Nabízíme na výběr z našeho portfolia pravidelně se obměňujících produktů, které se na internetu prodávají nejvíce. Pracujte přímo pro výrobce kterého si vyberete. Čím dál více lidí obchoduje přes internet.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.