+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automatizace - snímače

Klíčová slova: automatizace, měření, snímače, odporové, indukční,

E-mail: marketa@nejmedia.net

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2008

Popis: Principy měření polohy, rychlosti, zrychlení a teploty. Vysvětlení a popis schémat, odvození vztahů. Na webu naleznete vysvětlení principů, obrázky, schémata zapojení a jejich popis. Zajímavější metody snímání obsahují i odvození vzorečků.

Web: www.snimace.xf.cz/

Další související informace

Infrasensor s.r.o.

snímače, senzory, induktivní, indukční, optické – Nabízíme infračervené světelné závory a zábrany Telco. Induktivní (indukční), kapacitní, optické a ultrazvukové snímače Contrinex. Senzory pro indikaci dvou plechů Roland a bezkontaktní bezpečnostní spínače Bti. Optické snímače do velmi prašného prostředí. Celoplošné světelné zábrany. Miniaturní a celokovové indukční snímače. Indukční snímače do vysokého tlaku. Podsvětelná dotyková tlačítka.

Termovizní služby

termovizní měření, vzduchotěsnost, blower door – Termovizní měření budov (únik tepla, kontrola kvality oken a zateplení) a elektrozařízení (rozvaděče, motory, fotovoltaické panely); měření vzduchotěsnosti budov (blower door test); lokalizace poruch podlahového topení; diagnostika příčin kondenzace vlhkostí a výskytu plísně v objektech.

Geopatogenní zóny

geopatogenní zóny, měření, detekce, zakreslení – Pokud máte zdravotní potíže, může je vyvolávat vliv geopatogenních zón. Způsobuje je i krátký pobyt na nich. Tyto vibrace dokáží odstínit pouze čtyři známé, čistě přírodní materiály: seno, sláma, koňské žíně a správně zpracovaná vlna.

Načítání trvalo 2.9972 sekund.