+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automatizace - snímače

Klíčová slova: automatizace, měření, snímače, odporové, indukční,

E-mail: marketa@nejmedia.net

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2008

Popis: Principy měření polohy, rychlosti, zrychlení a teploty. Vysvětlení a popis schémat, odvození vztahů. Na webu naleznete vysvětlení principů, obrázky, schémata zapojení a jejich popis. Zajímavější metody snímání obsahují i odvození vzorečků.

Web: www.snimace.xf.cz/

Další související informace

CNC obrábění Roscomac CZ

cnc, obrábění, přesné, měření, soustruh – CNC obrábění a velmi přesné obrábění pomocí nejnovějších technologií. Jedná se o zakázkovou kusovou i sériovou výrobu. Společnost se orientuje na požadavky zákazníků a poskytuje maximální flexibilitu a variabilitu termínů dodávek. 3D měření samozřejmostí.

AD TECHNIKA s.r.o.

projekty VN, NN, automatizace, programování, scada – Váš partner pro automatizaci technologií, programování SCADA a PLC, řízení budov, elektropohonů (elektrmotory + měniče), VN a NN projekty a elektroinstalace a elektrorozvaděče.Váš partner pro automatizaci technologií, programování SCADA a PLC, řízení budov, elektropohonů (elektrmotory + měniče), VN a NN projekty a elektroinstalace a elektrorozvaděče.

Lambda-sonda

sonda, lambda-sonda, výfuk, měření, spotřeba – Lambda sonda je součástí výfukové soustavy a má významný vliv nejen na emise škodlivin, ale také na spotřebu paliva. Jako čidlo je vystavena prudkým tepelným, mechanickým a chemickým nárazům a dochází také k jejímu opotřebení. Staré lambda sondy proto mohou zapříčinit zvýšení škodlivin ve výfukových plynech. V některých případech může dojít k překročení předepsaných limitů a automobil pak neprojde emisní prohlídkou.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.