+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Automatizace - snímače

Klíčová slova: automatizace, měření, snímače, odporové, indukční,

E-mail: marketa@nejmedia.net

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervna 2008

Popis: Principy měření polohy, rychlosti, zrychlení a teploty. Vysvětlení a popis schémat, odvození vztahů. Na webu naleznete vysvětlení principů, obrázky, schémata zapojení a jejich popis. Zajímavější metody snímání obsahují i odvození vzorečků.

Web: www.snimace.xf.cz/

Další související informace

Festo Czech Republic

průmyslová automatizace, pneumatické pohony – Moderní podnikání potřebuje moderní technologie. Pneumatické pohony i elektrické pohony Festo to je kvalita a spolehlivost, kterou už znají statisíce zákazníků. Ventily jsou věci, na kterých se šetřit nevyplácí. Zkuste elektrické pohony Festo.

Měřící technika

měřící a regulační technika, regulace a měření, sy – Společnosti MARIX, s.r.o. se sídlem v Brně Vám nabízí služby jako měření a regulace pro tepelná zařízení, klimatizace a kompletní dodávky úpravny vod. Měřící a regulační technika MARIX, s.r.o.. měřící a regulační technika, regulace a měření, systémy řízení, regulace tepla, frekvenční měřiče pro pohony.

ČIP automatizace s.r.o.

automatizace, řízení, robot – Průmyslová automatizace - projekt, výroba, servis. Řízení jednoúčelových strojů, výroba rozvaděčů, aplikace a programování PLC, revize. Kompletní projekty řízení průmyslových linek a strojů - návrh, realizace, dohled.

Načítání trvalo 3.1592 sekund.