+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Báseň pro Tebe

Klíčová slova: báseň, básně, poezie, verš, verše

E-mail: posilam@basenproTebe.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. kv?tna 2011

Popis: Portál Báseň pro Tebe má ambice stát se místem pro setkání citlivých lidí, místem pro relaxaci, čerpání podnětů a prostorem, kde je možné bez bázně básně číst, tvořit, publikovat a na myšlenky v nich s hrdostí odkazovat. Posílám Ti báseň. Báseň pro Tebe.

Web: www.basenprotebe.cz/

Další související informace

Česká poválečná literatur

literatura, poválečná, poezie, próza, fuks, hrabal – Web o české literatuře a českých autorech po roce 1945. Vývoj české poezie a prózy, pracovní, historická a jiná tématika, exilová a samizdatová literatura až po soudobou prózu. literatura, poválečná, poezie, próza, fuks, hrabal, hrubín, havel...

U Berušky

básně, verše, proza, citáty, překlady – Blog, kde najdete mé básně, prózu, citáty. Překládám také z češtiny do angličtiny a z angličtiny do češtiny. Hotové překlady vám dodám v elektronické formě, nebo CD/DVD. Vyučuji lekce českého jazyka.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0552 sekund.