+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beck-online

Klíčová slova: právní předpisy, předpisy, právní databáze

E-mail: beck-online@beck.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2009

Popis: Beck-online je právní informační systém obsahující aktuální právní předpisy, judikaturu, komentářovou a další literaturu a články z časopisů právnického nakladatelství C.H.Beck v elektronické podobě. To vše online.

Web: www.beck-online.cz

Další související informace

Pro Právo

právo, právní poradna, smlouvy, vzory smluv, formu – Právní portál plný právních informací pro každého. Informace jak napsat žalobu, jak podat odvolání apod. Vzory dokumentů a smluv ke stažení zdarma. Právní poradna zdarma. Informace o právu pro odborníky i laiky.

Právní poradna zdarma

právní poradna, psychologická poradna, manželská p – Informační portál kompletující informace a zajímavosti o všech možných typech poraden. Kde můžete počítat s právní pomocí zdarma na co se připravit při návštěve manželské poradny a další zajímavé informace.

Bezplatná právní poradna

právní poradna, bezplatná právní poradna, právník – Máte právní problém a potřebujete poradit? Potřebujete připravit smlouvu nebo založit firmu? Nechcete platit drahé poplatky za advokáty? www.pravovpohode.cz Nabízíme bezplatné právní poradenství. Právní poradna zdarma. Příprava smluv a zakládání firem za bezkonkurenční ceny. www.pravovpohode.cz

Načítání trvalo 0.1153 sekund.