+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Beck-online

Klíčová slova: právní předpisy, předpisy, právní databáze

E-mail: beck-online@beck.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. srpna 2009

Popis: Beck-online je právní informační systém obsahující aktuální právní předpisy, judikaturu, komentářovou a další literaturu a články z časopisů právnického nakladatelství C.H.Beck v elektronické podobě. To vše online.

Web: www.beck-online.cz

Další související informace

Náhrada škody

Náhrada škody, právní servis – NahradaSkody.cz pomáhá poškozeným a pozůstalým při vymáhání oprávněných nároků na náhradu škody na zdraví i majetku. Nabízí pomoc, podporu a právní servis včetně jednání s pojišťovnami i při vyřizování pojistných událostí z pojištění odpovědnosti.

Právní poradna zdarma

právní poradna, právní pomoc, zákony, advokát onli – Právní poradna zdarma - portál s online právní poradnou má za cíl poradit Vám s otázkami ohledně zákonů a legislativy.Právní poradna zdarma - portál s online právní poradnou má za cíl poradit Vám s otázkami ohledně zákonů a legislativy.

Pojišťovno Zaplať

právní zastoupení, právní služby – Stali jste se obětí dopravní nehody? Máte zájem dostat od pojišťovny plnou úhradu škody? Využijte našeho zastoupení! Díky našim právním službám získáte profesionální pomoc při jednání s vaší pojišťovnou.

Načítání trvalo 0.0544 sekund.