+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Bezlepkové potraviny, bezlepková dieta

Klíčová slova: bezlepkové potraviny, celiakie, bezlepková dieta,

E-mail: eurozona@euro-zona.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2013

Popis: Firma Eurozona s.r.o. vznikla v roce 2002. Jsme malá, dynamicky se rozvíjející společnost zabývající se vydáváním katalogů CELIATICA, které slouží pacientům držící bezlepkovou dietu jako vodítko při nákupech v lékárnách, v obchodních řetězcích, v běžné maloobchodní síti a v prodejnách zdravé výživy. Dále se (díky spolupráci s firmou Phoenix lékárenský velkoobchod a.s.) zabýváme distribucí bezlepkových potravin do lékáren. Firma působí jak v Čechách tak i na Slovensku. Ještě chceme upozornit, že vydáváme katalog DIABETICA určený pro pacienty mající diabetes. Veškeré informace o katalogu DIABETICA jsou k dispozici na www.diabetica.cz.

Web: www.celiatica.cz

Další související informace

Biostyle

Bio, byliny, potraviny, zdravotní polštáře, – Nabízený sortiment biopotraviny,biokosmetika,špaldové pohankové a bylinné polštáře,ekologické čistící a prací prostředky,vitamíny,potravinové doplňky,keramika,solné lampy,drahé kameny, Ústní bylinná voda dr.Landy, bezlepkové potraviny.

Bedýnky

bedýnky, bio, bio potraviny, – ZDRAVÍČEK je Česká značka kvality a pravosti farmářských BIO produktů a je dodavatelem těch nejkvalitnějších čerstvých BIO potravin přímo z farmy do domu, škol a restaurací a je poradcem v oblasti zdravé výživy. zdravého pohybu, péče o tělo a péče o děti. Zdravíček propojuje chuť zdravě žít s realitou.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.