+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Blue Vision

Klíčová slova: knihy, kniha, podnikání, obchod

E-mail: info@bluevision.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2013

Popis: Knižní vydavatelství Blue Vision. Specializuje se na literaturu o podnikání a osobním rozvoji. Důraz je kladen zejména na výběr předních světových bestsellerů a jejich precizní zpracování pro české čtenáře.

Web: www.bluevision.cz

Další související informace

Ares.Podnikavec.cz

Vyhledávání, rejstřík, podnikání – Vyhledávejte a prověřujte české firmy v administrativním registru ekonomických subjektů snadno a online.Vyhledávejte a prověřujte české firmy v administrativním registru ekonomických subjektů snadno a online.

Obchodní dům

Obchodní dům, Obchod – Hledáte důvěryhodné informace? Potřebujete poradit v oblasti cestovaní, kultury, počítačů, eshopů nebo zkrátka celého internetu? Právě pro Vás je tu Dům obchodu - web plný kvalitních informačních článků ze světa.

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

Načítání trvalo 0.1799 sekund.