+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Boty Steel

Klíčová slova: Steel, steel boty, steel shoes, steel boots

E-mail: info@obuvsteel.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2010

Popis: Webová stránka věnovaná stále více rozšířené a oblíbené značce bot - Steel. Steel boty mají ocelovou špičku, která chrání nohu před poškozením. Jsou vyrobeny z kvalitní odolné kůže. Mají šroubovanou a vzdušnou podrážku. Modely se prodávají podle počtu dírek na tkaničky. V nabídce si můžete vybrat modely Steel bot 3- dírkové, 4- dírkové, 6- dírkové, 8 – dírkové, 10 – dírkové, 15- dírkové nebo 20- dírkové. Steel boty můžete zakoupit v mnoha barevných variacích – černé, vínové, modré, zelené, bílé, žluté, oranžové a vzorované.

Web: www.obuvsteel.cz

Další související informace

Dětske boty

boty, dětské zboží, botičky, osobní stránka – Dětské botičky pro všechni malé nožičky. Maminky dobře vědí, že první dětské krůčky jsou ty nejdůležitější . Vše o zimních i letních dětských botičkách na našem webu. Otázky a odpovědi na Vaše otázky.

Skákací boty

Skákací boty, skákací chůdy, poweriser, 7leagueboo – Skákací boty poweriser jsou světovou revolucí mezi sportovním vybavením. To, o čem se Vám zatím jen zdálo se stane skutečností. Máte-li rádi adrenalin, určitě si naše skákací boty oblíbíte. Máte-li rádi sport, běhání i potom si skákací boty oblíbíte. Po 5-ti minutách dokážete sami chodit a potom už je jen na Vás jakým směrem se vydáte.

Converse e-shop: Converse boty, tašky a oblečení

Converse, Chuck Taylor, Converse boty, Converse ta – Converse eshop - rychle a levně. Expedice do 24 hod. Nabízíme boty Converse, Converse tašky a oblečení, doplňky. Kamenný obchod v HK. Obuv Converse One Star, Chuck Taylor, Star Player.

Načítání trvalo 0.0654 sekund.