+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

burza práce -brigád -zam

Klíčová slova: práce hledám brigády zaměstnání burza nabídky

E-mail: inzerce@burzaprace.wz.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Hledáte nabídku práce nebo zaměstnance ? Podívejte se při hledání na novou webovou burzu práce [ držíme Vám palce ]. http://burzaprace.wz.cz V současné době je v České republice přibližne 500 tísíc nezaměstnaných a mnohé nasvědčuje pro další růst jejich počtu. Východisko z takové situace je podle většiny domácích politiků zdánlivě jednoduché - zvolte jejich stranu a oni již zařídí "modré/oranžové/červené/zelené /barva libovolné další politické strany/ z nebe". Řekl bych, že pokles zaměstnanosti není černobílou záležitostí. Věc podle mne souvisí mimo obvykle uváděné příčiny také s rychlým pronikáním nových technologií do všedního života a ještě rychlejším pronikáním do výrobních procesů. Jak je to dlouho co používáme kalkulačky, počítače, mobilní telefony, internet, robotické montážní linky, nanotechnologie a umělou "inteligenci" ? A další otázkou je co budou dělat lidé když práci a samozřejmě také brigády, až na výjimky, brzy převezmou stroje ? Snažím se Vám proto pomoci nalézt práce - brigády - zaměstnání, dokud jsou lidé nenahraditelní a pomoci Vám k radosti z dobře odvedené práce. Hodně štěstí a pracovních ůspěchů, loučím se s Vámi přátelským pozdravem "Buďte zdrávi" !

Web: burzaprace.wz.cz

Další související informace

Práce v Anglii

práce v Anglii, Anglie, Velká Británie, zaměstnání – Nenechte se okrádat! Jak získat práci v Anglii, bez zprostředkovatelů a agentur. Informace o práci a brigádě v Anglii, diskuzní fórum, nabídky práce. Ptejte se uživatelů na to co vás zajímá, procházejte nabídky a zadejte poptávku.

Práce na Facebooku / Vydě

práce, facebook, práce na facebooku, hledám práci – Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook? Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook? Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook?

Načítání trvalo 0.0544 sekund.