+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

burza práce -brigád -zam

Klíčová slova: práce hledám brigády zaměstnání burza nabídky

E-mail: inzerce@burzaprace.wz.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. dubna 2010

Popis: Hledáte nabídku práce nebo zaměstnance ? Podívejte se při hledání na novou webovou burzu práce [ držíme Vám palce ]. http://burzaprace.wz.cz V současné době je v České republice přibližne 500 tísíc nezaměstnaných a mnohé nasvědčuje pro další růst jejich počtu. Východisko z takové situace je podle většiny domácích politiků zdánlivě jednoduché - zvolte jejich stranu a oni již zařídí "modré/oranžové/červené/zelené /barva libovolné další politické strany/ z nebe". Řekl bych, že pokles zaměstnanosti není černobílou záležitostí. Věc podle mne souvisí mimo obvykle uváděné příčiny také s rychlým pronikáním nových technologií do všedního života a ještě rychlejším pronikáním do výrobních procesů. Jak je to dlouho co používáme kalkulačky, počítače, mobilní telefony, internet, robotické montážní linky, nanotechnologie a umělou "inteligenci" ? A další otázkou je co budou dělat lidé když práci a samozřejmě také brigády, až na výjimky, brzy převezmou stroje ? Snažím se Vám proto pomoci nalézt práce - brigády - zaměstnání, dokud jsou lidé nenahraditelní a pomoci Vám k radosti z dobře odvedené práce. Hodně štěstí a pracovních ůspěchů, loučím se s Vámi přátelským pozdravem "Buďte zdrávi" !

Web: burzaprace.wz.cz

Další související informace

Práce Morava

volná místa, hledám práci, nabídka práce – Jednou z mála nevýhod globální sítě internet je obtížné vyhledávání informací pocházejících pouze z určitého regionu. Stránky www.prace-morava.cz - pracovní server, jsou určeny uchazečům o práci a firmám působícím nejen na území Moravy.

Parfumátor, voňavá práce

práce, karéra, hledám práci, práce z domu, parfem – Práce pro schopné ženy i muže, studenty, maminky na rodičovské z celé ČR. Zajímavá příležitost pro kosmetická studia, salony, kadeřnictví a wellness centra. Budete originálním a zcela jedinečným způsobem tvořit osobní a firemní parfémy pomocí on-line konfigurátoru. Kreativita je ve vašich rukou. Parfémy jsou kvalitní, výroba probíhá v Německu.

Práce na Facebooku / Vydě

práce, facebook, práce na facebooku, hledám práci – Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook? Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook? Hledáš práci? Zkus práci na Facebooku. Práce na Facebooku je zde. Máš Facebook?

Načítání trvalo 0.0735 sekund.