+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Business Square

Klíčová slova: marketing, network, mlm, interaktivní, distribuce

E-mail: info@mybusinesssquare.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Web má formu sociální sítě, kde si uživatel může vytvářet Profily a stránky společnosti, nebo produktu viditelné pro všechny uživatele i návštěvníky, kompletně měnit jejich vzhled prostřednictvím designového studia např. pro účely propagace produktu nebo služeb. K prezentaci rovněž používat fotografie a video v kartě Nástroje. Vkládat odkazy na své již existující stránky. Tvořit vlastní obchodní týmy a struktury, spravovat je a rovněž pro ně vytvářet stránky. Komunikovat ve svých týmech např. pomocí Chatu a dalších způsobu v kartě Nástroje. Přivést své existující a vytvářet nové obchodní sítě pomocí karty Obchodní týmy. Užívat další různé aplikace, má k dispozici nástroje jako forum, diskuse např. ke vzělávacím článkům, přístup ke vzdělávacím materiálům např. v podobě ebooků, do pravidelných vzdělávacích webinářů. Dále mohou získávat i honoráře za nejlépe hodnocené příspěvky. Samotný web je založen na konceptu interaktivní distribuce a každý uživatel i ten, který není v další distribuci webu aktivní a jen užívá služeb, se stává součástí provizního systému Business Square.

Web: www.mybusinesssquare.com

Další související informace

Firemní Novinky

firemní,novinky,tiskové,zprávy,aktivni,marketing – Portál pro Vaše firemní novinky, PR zprávy a firemní profily. Registrace a vkládání novinek je zcela zdarma. Možnost automatického posílání novinek klientům e-mailem. Možnost vložení odkazu ke každé novince.

Krása s dámskou kosmetikou

kosmetika, vichy, vichy normaderm, vichy make up, – Vysloví-li se slovní spojení půvabná žena, mnohým lidem zcela určitě příjde na mysl krásná žena, která vypadá vizuálně opravdu přitažlivě. Skutečnost je ovšem taková, že vnější vzhled ženy je zabezpečený hned několika různými faktory.

Najlacne.sk

zľavy v obchodoch,super zľavy,letáky hypermarketov – Doporučujeme najlacnejšie nákupy v tvojom meste-nakúp a vyhraj. Cieľom nášho projektu je v jednotlivých mestách v obchodoch, firmách, službách... vyhľadávať akcie, zľavy, alebo najnižšie ceny na konkrétne výrobky a služby... a tieto ukazovať širokej verejnosti na celom slovensku.

Načítání trvalo 0.0731 sekund.