+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Business Square

Klíčová slova: marketing, network, mlm, interaktivní, distribuce

E-mail: info@mybusinesssquare.com

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2012

Popis: Web má formu sociální sítě, kde si uživatel může vytvářet Profily a stránky společnosti, nebo produktu viditelné pro všechny uživatele i návštěvníky, kompletně měnit jejich vzhled prostřednictvím designového studia např. pro účely propagace produktu nebo služeb. K prezentaci rovněž používat fotografie a video v kartě Nástroje. Vkládat odkazy na své již existující stránky. Tvořit vlastní obchodní týmy a struktury, spravovat je a rovněž pro ně vytvářet stránky. Komunikovat ve svých týmech např. pomocí Chatu a dalších způsobu v kartě Nástroje. Přivést své existující a vytvářet nové obchodní sítě pomocí karty Obchodní týmy. Užívat další různé aplikace, má k dispozici nástroje jako forum, diskuse např. ke vzělávacím článkům, přístup ke vzdělávacím materiálům např. v podobě ebooků, do pravidelných vzdělávacích webinářů. Dále mohou získávat i honoráře za nejlépe hodnocené příspěvky. Samotný web je založen na konceptu interaktivní distribuce a každý uživatel i ten, který není v další distribuci webu aktivní a jen užívá služeb, se stává součástí provizního systému Business Square.

Web: www.mybusinesssquare.com

Další související informace

Inzerce půjček

Půjčky inzerce, Inzerce půjček – Inzerce půjček - užitečné informace, rady a tipy, jak získat půjčku. Potřebujete se dozvědět opravdu praktické a důležité věci o půjčkách? Hledáte správnou nabídku? Zkute naši inzerci, třeba najdete právě tu svou.

Detektivní kancelář

detektivní kancelář, služby – Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik. Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.