+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceny taxi v Praze

Klíčová slova: ceny taxi praha

E-mail: info@cenytaxi.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2009

Popis: Online taxametr vyhledá požadovanou trasu taxi po Praze, zobrazí na mapě a porovná ceny osmi taxislužeb. Dále zde najdete ceníky různých společností provozující taxi v Praze přehledně na jedné stránce.

Web: www.cenytaxi.cz/

Další související informace

Kurzy angličtiny Praha

Kurzy angličtiny Praha – Hledáte nové zaměstnání? Rádi byste udělali posun ve své kariéře? Chcete vycestovat do zahraničí? Pak jsou tu pro Vás intenzivní kurzy angličtiny, připravené a vedené odborníky s výbornou angličtinou a trpělivostí Vám vše potřebné vysvětlit.

Autoškola Praha

autoškola Praha, autoškola Praha 6, Praha, Praha 6 – Autoškola Praha - Kondiční jízdy, školení řidičů. Počítačová učebna pro závěrečné zkoušky, zkoušky i mimo Prahu.

Bytové látky Praha

bytové látky Praha, dekorační Látky Praha – Bytové látky Praha: dekorační látky, látkové tapety, závěsy a záclony, koberce, bytové látky. Široký výběr bytového textilu, dekorační a potahové látky do interiéru. Kolekce tapet – vinilové tapety, papírové tapety, dekorační tapety, vinilové tapety. Závěsy a záclony od světových výrobců, poradíme a zajistíme návrh interiéru.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.