+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ceny taxi v Praze

Klíčová slova: ceny taxi praha

E-mail: info@cenytaxi.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. z??? 2009

Popis: Online taxametr vyhledá požadovanou trasu taxi po Praze, zobrazí na mapě a porovná ceny osmi taxislužeb. Dále zde najdete ceníky různých společností provozující taxi v Praze přehledně na jedné stránce.

Web: www.cenytaxi.cz/

Další související informace

Kadeřnictví Praha 5

dámské a pánské kadeřnictví praha 5, – Dámské a pánské kadeřnictví, symbol Prahy 5. Nabízíme i poradenství v oblasti vlasové kosmetiky, umíme poznat kvalitu vlasů.. Sami používáme kosmetiku L\'ORÉAL. V kadeřnictví stříháme, barvíme, melírujeme.Péče o tělo v Praze 5 Smíchov.Bahenní zábaly.

ubytovna Praha 7

ubytovna praha,hostel praha,levné ubytování praha – Penzion Vltava - Ubytovna Amaco je umístěna v Dělnické ul. 35 v Praze 7 - Holešovicích. Nabízíme kvalitní a čisté ubytování na 1, 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. Na ubytovně jsou společné WC a sprchy, k dispozici kuchyňka. Pravidelný každodenní úklid, WIFI po celém objektu ZDARMA. Možnost občerstvení v restauraci, která je otevřena pouze pro hosty ubytovny (rádi připravíme večeře i snídaně). Pro vaše pohodlí je zde možnost praní prádla. Pro řidiče parkování v areálu ubytovny zdarma. Ubytování nabízíme jak firmám a jejim zaměstnancům, tak i jednotlivcům. V okolí ubytovny je veškerá občanská vybavenost (supermarkety Albert, Billa, restaurace, pošta, banky, holešovická tržnice, či park Stromovka atd...). Ubytovna je hned u zastávky tramvaje Dělnická, 2 stanice od metra Vltavská, či Nádraží Holešovice, kde je i autobusové a vlakové nádraží. Výborná dopravní dostupnost ve dne i v noci z centra (4 stanice metra od Václavského Náměstí), ale i z jiných pražských lokalit.

Načítání trvalo 1.9003 sekund.