+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Certifikační poradenství

Klíčová slova: Dovoz do ruska, certifikační postupy, výrobková

E-mail: info@gtcs.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ??jna 2010

Popis: GTCS zajišťuje vývozní výrobkové certifikace a povolení k provozu, poskytuje podporu při jejich získávání s cílem rychlého vstupu na trhy Ruské federace (GOST-R, ROSTECHNADZOR), Kazachstánu, Ukrajiny a Azerbajdžánu, Číny a dalších států.

Web: www.gtcs.cz

Další související informace

Vízum do Ruska, víza

vízum do Ruska, ruské vízum, víza, vízum, letenky – Nabízíme snadné vyřízení víza do Ruska. Dále pozvání bez kterého vám nemůže být vízum vyřízeno. K tomu vám zajistíme cestovní pojištění do Ruska, najdeme výhodné ubytování. Můžete si u nás objednat i letenky za velice nízké ceny. Všechno si v poklidu objednáte prostřednictvím našeho on-line servisu přímo z vašeho PC.

Víza do Ruska

víza do Ruska, víza do Běloruska – Pomáháme vám při cestách do Ruska, Běloruska a Kazachstánu. Vyřizujeme turistická, služební či tranzitní víza. Navíc pro vás zprostředkujeme levné letenky, pohodlné ubytování i transfery.

Rusko - základní info

Rusko, zájezdy do Ruska, ubytování v Rusku, letenk – Oficiálně největší země světa patří už řadu let k nejoblíbenějším turistickým destinacím, které každoročně navštíví miliony návštěvníků z celého světa, které sem lákají především úchvatné památky. Informace o této zemi naleznete na našich stránkách.

Načítání trvalo -99.93 sekund.