+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

česká pošta

Klíčová slova: česka pošta, sledování zásilek

E-mail: houdis@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. kv?tna 2012

Popis: Všeobecné informace, které se týkají české pošty a nové služby zabývající se sledováním zásilek pomocí podacího čísla a formulářem na webových stránkách. Česká poa nenabízí pouze tyto služby, kompletní nabídku naleznete na oficiálních webových stránkách.

Web: www.ceska-posta.info

Další související informace

Českádistribuce.cz

česká distribuce,telfony,mobil,mobily,mobily levně – Vážení zákazníci, na těchto stránkách Vám nabízíme zboží, které pochází z OFICIÁLNÍ ČESKÉ DISTRIBUCE. Což znamená, že na zboží je poskytována záruka 24 měsíců, kterou můžete uplatnit v autorizovaném servise. Všechny ceny jsou samozřejmě konečné, včetně DPH (lze uplatnit odpočet) a včetně recyklačních poplatků. Doba dodání zboží je od odeslání zboží 48 hodin, pokud není uvedeno jinak v případě dlouhodobě nedostupného zboží.

Guild Wars 2 guilda

Guild Wars 2, MMORPG, česká a slovenská guilda – Stránky české a slovenské Guild Wars guildy a komunity. Forum nejen pro členy guildy. Nejnovější videa ze hry. Nábor nových členů pro hru Guild Wars 2 i Guild Wars 1. Máme stále aktivní guildu a allianci v Guild Wars 1.

ROBIAK sieť

slovenská sieť, česká sieť, zoznámenie, video – To pravé miesto na stretnutia. Slovensko Česká sociálna sieť. Cchat s priateľmi, zdieľanie videa, foto. Príležitosť na zoznámenie a ešte viac. Zapojte sa a ROBIKA bude rásť. Podporte a zapojte sa do vlastnej siete. Čím viac nás bude o to bude silnejšia.

Načítání trvalo 0.1010 sekund.