+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Korzár

Klíčová slova: Korzár, pirát, bukanýr, plachetnice, moře, oceán

E-mail: marketing@ceskykorzar.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2012

Popis: Český korzár (ceskykorzar.cz): Historie korzárů a mořeplavby od antiky až po současnost, profily slavných plachetnic slovem i obrazem, aktuální zpravodajství o událostech na mořích a oceánech, filmy o korzárech a pirátech s největšími hvězdami stříbrného plátna, analýzy námořních konfliktů a ukázky válečných lodí z éry pancéře a páry stejně jako jejich nejmodernějších následovnic, svět kuriozit včera a dnes, příběhy slavných i pozapomenutých hrdinů sedmi moří a duchovních otců Kapitána Blooda nebo Černého korzára, knihovnička s ukázkami z produkce nakladatelství Ceskycestovatel.cz a v neposlední řadě e-shop s nabídkou atraktivních obrazových publikací o korzárech, plavících se nejen pod plachtami, ale také pod hladinou moří a oceánů!

Web: ceskykorzar.cz

Další související informace

Areál TORRE SARACENA

Itálie, dovolena, moře, cena, sleva, apartmány – Turistický Komplex Torre Saracena leží přímo u moře na jónském pobřeží severní části Kalábrie. Areál je situován v klidném prostředí, s velkou možností sportovního vyžití. VYBAVENOST A SLUŽBY V AREÁLU: Recepce s českým delegátem, snack-bar s českým pivem, tenisový kurt, plážový volejbal, hřiště na fotbal, stolní tenis, bocce, dětský koutek,zábavné programy, diskotéky, živá hudba, karaoke, latinsko-americké tance, videohry a Internet point

Kréta last minute zájezdy

Kréta, Řecko, moře, pláže, last minute zájezdy – Přečtěte si o ostrově Kréta v Řecku, jaké je pravé řecké jídlo, jaké najdete moře a pláže na Krétě, významná letoviska na Krétě a popis ostrova. Připojena je také široká nabídka last minute zájezdů na Krétu.

Luxusní dovolená na míru

dovolená u moře, exotická dovolená, luxusní – Nabízíme pobytové a poznávací zájezdy, luxusní dovolená, exkluzivní zájezdy na míru, VIP chartery a transfer, organizace svateb v zahraničí. Prodej letenek po celém světě, pronájem VIP salonku na letišti, ubytování v hotelech třídy DeLuxe 5*.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.