+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Korzár

Klíčová slova: Korzár, pirát, bukanýr, plachetnice, moře, oceán

E-mail: marketing@ceskykorzar.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2012

Popis: Český korzár (ceskykorzar.cz): Historie korzárů a mořeplavby od antiky až po současnost, profily slavných plachetnic slovem i obrazem, aktuální zpravodajství o událostech na mořích a oceánech, filmy o korzárech a pirátech s největšími hvězdami stříbrného plátna, analýzy námořních konfliktů a ukázky válečných lodí z éry pancéře a páry stejně jako jejich nejmodernějších následovnic, svět kuriozit včera a dnes, příběhy slavných i pozapomenutých hrdinů sedmi moří a duchovních otců Kapitána Blooda nebo Černého korzára, knihovnička s ukázkami z produkce nakladatelství Ceskycestovatel.cz a v neposlední řadě e-shop s nabídkou atraktivních obrazových publikací o korzárech, plavících se nejen pod plachtami, ale také pod hladinou moří a oceánů!

Web: ceskykorzar.cz

Další související informace

VYSNĚNÁ DOVOLENÁ

dovolená, teplo, moře, léto,lyže, cestování,plavba – Jsme nová cestovní agentura, která Vám umožní vybrat Vaši vysněnou dovolenou z pohodlí a tepla Vašeho domova. Jsme si jisti, že si zde přijdete na své a svou dovolenou objevíte právě u nás. Vybírat můžete z bohaté palety cestovních kanceláří.

eGalerie.info fotobanka

zvířata, rostliny, hory, krajina, moře, oblohy – Levná fotobanka pro web, leták, časopis, reklamu nebo fotku pro výrobek. Není nic jednoduššího než si přes naší fotobanku vybranou fotografii nebo grafiku zakoupit pro zvolené účely. Vybrat si tu správnou velikost, rozlišení a licenci použití.

Les Pavillons

Les Pavillons Mauritius, Mauricius, hotel, oceán – Luxusní hotel je na úpatí Le Morne Brabant na ostrově Mauricius. Les Pavillons je luxusní hotel, ze kterého uvidíte na již zmíněnou horu nebo na modrý oceán. Exklusivní hotel Les Pavillons Mauritius.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.