+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Český Korzár

Klíčová slova: Korzár, pirát, bukanýr, plachetnice, moře, oceán

E-mail: marketing@ceskykorzar.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. z??? 2012

Popis: Český korzár (ceskykorzar.cz): Historie korzárů a mořeplavby od antiky až po současnost, profily slavných plachetnic slovem i obrazem, aktuální zpravodajství o událostech na mořích a oceánech, filmy o korzárech a pirátech s největšími hvězdami stříbrného plátna, analýzy námořních konfliktů a ukázky válečných lodí z éry pancéře a páry stejně jako jejich nejmodernějších následovnic, svět kuriozit včera a dnes, příběhy slavných i pozapomenutých hrdinů sedmi moří a duchovních otců Kapitána Blooda nebo Černého korzára, knihovnička s ukázkami z produkce nakladatelství Ceskycestovatel.cz a v neposlední řadě e-shop s nabídkou atraktivních obrazových publikací o korzárech, plavících se nejen pod plachtami, ale také pod hladinou moří a oceánů!

Web: ceskykorzar.cz

Další související informace

Solná jeskyně, masáže

Ájurvéda, aloe, sůl, detoxikace, Mrtvé moře, Neem – Naše studio Ginkgo Wellness Brno pro vás zajišťuje tyto služby: solná jeskyně, masáže, ájurvéda, detoxikace, kosmetika a prodej potravinových doplňků Ájurvéda, aloe, sůl, detoxikace, Mrtvé moře, Neem..

Medicatus - kosmetika

Mrtvé moře, lupénka, ekzém, akné, celulitida – Léčivá a zkrášlující síla minerálů z Mrtvého moře je známá po staletí. Vrátíme-li se tisíce let zpět ke starým Egypťanům, zjistíme, že již kdysi Kleopatra nechala vybudovat své vlastní lázně, aby se pro krásu, mladistvější vzhled koupala v soli a ze stejného důvodu své tělo pokrývala bahnem z Mrtvého moře. Z dnešního pohledu má Mrtvé moře nový rozměr. Unikátní terapeutický význam a omlazující í účinek minerálů z Mrtvého moře je vědecky podložený a především osvědčený výbornými výsledky léčebný procedur. Vhodně aplikované minerály z Mrtvého moře poskytují pomoc při mnoha běžných svalových kloubních obtížích (revma), při dermatologických onemocněních (lupénka, akné, ekzém atd.) Zároveň významně zkrášlují pokožku i pleť. Mají vysokou schopnost regenerovat kůži, především co se týká její vlhkosti, zabarvení, jasu a přirozené kyselosti PH. Vysoce koncentrované účinky minerálů Mrtvého moře najdete v kosmetice ZOAR. Přípravky obsahují čistě přírodní přísady a jsou bez chemické parfemace. Rostlinné složky v krémech, terapeutických solích jsou v BIO kvalitě. Výrobky nejsou testovány na zvířatech a jsou baleny do recyklovatelných obalů. Krémy, čisticí a zkrášlující mléka a terapeutické soli jsoucertifikovány pro český trh. Společnost Medicatus tuto jordánskou kosmetiku nabízí skladem a současně na svých webových stránkách doporučuje přesné postupy a léčebné kůry, které je vhodné pro maximální léčebný účinek Mrtvého moře dodržet.

One a Only Reethi Rah

One a Only Reethi Rah, hotel, vilky, voda, oceán – Po celém ostrově je spousta vilek na pláži. Pláží je celkově 12 a některé nabízí špičkové restaurace. Není problém sehnat i ubytování na vodě, což je pro ostrov Maledivy přímo typické. A všechny jsou krásně a moderně vybavené.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.