+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Chyť ho

Klíčová slova: Tomáš Pitr, Radovan Krejčíř, Chyťho, Chyťho.cz

E-mail: chyt33@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ledna 2010

Popis: Také Vám vadí, jak jsou v tomto státě propojeni někteří podnikatelé a vládnoucí politici? Také se Vás zmocňuje znechucení nad tím, jak tento tristní stav zdomácněl ve zpravodajství na internetu, v televizi či v novinách? Snad nemine den, abychom nezaznamenali alespoň jeden případ, který naprosto bije do očí. Jedno mají přitom společné: Naoko se všichni snaží vypadat, že jsou na té „správné“ straně a zatím si v tichosti sypou penízky na konta.

Web: chytho.cz

Další související informace

Tomáš Nosil fotograf

tomáš nosil,fotograf,fotografie,celebrity,osobnost – Fotografická galerie Tomáše Nosila, fotgrafa titulních stránek časopisu Instinkt a Týden. Portréty celebrit a osobností, exklusivní editorialy mnohokrát oceněné v soutěži CzechPressPhoto, nové fotografie každý týden

Tomáš Řezáč

Tomáš Řezáč – Nabízíme ateliérovou a produktovou fotografii, fototesty a booky, reprodukce uměleckých děl, ilustrační, dokumentační snímky antikvit. Kvalitní fotky jen u nás. Nabízíme ateliérovou a produktovou fotografii, fototesty a booky, reprodukce uměleckých děl, ilustrační, dokumentační snímky antikvit. Kvalitní fotky jen u nás.

Tomáš Toman

tomáš toman,spisovatel,písničkář – Osobní stránky českého spisovatele a písničkáře Tomáše Tomana. Aktuální informace o autorově literární a hudební tvorbě, rozhovory, fotogalerie z koncertů a dalších akcí, možnost objednávky hudebních alb.

Načítání trvalo 0.0921 sekund.