+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ČSSD proti Vám

Klíčová slova: cssd, čssd proti vám, sociální demokracie, paroube

E-mail: cssd-proti-vam@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. dubna 2009

Popis: Podívejte se, jakými způsoby se Sociální demokraté derou k moci: články, videa, dokumenty. Videoklipy ukazující chování dnešního vedení ČSSD. Kuchařka ČSSD: předvolební koblihy, Rathův plat, Děsnej biják ČSSD, Paroubek a komunisté? Ano - ne?

Web: www.cssdprotivam.cz

Další související informace

Driclor proti pocení

driclor, proti pocení, pocení – Trápí Vás nadměrné pocení? Vyzkoušejte Driclor - účinný a osvědčený přípravek proti pocení s dlouhobou účinností. Tento tělový antiperspirant Vás rychle zbaví nadměrného pocení v podpaží, na nohou, rukou či na jiných citlivých místech. Driclor je bezzápachový a je možné použití dalších parfémů. Je vhodný pro pro ženy i muže. Driclor je vysoce používaný přípravek po celém světe proti pocení nohou, podpaží, rukou či dalších citlivých míst, který je doporučován i lékaři a je dostupný bez předpisu. Využijte proto výhodné nabídky 75ml za výhodnou cenu, kde ušetříte až 70% nákladů oproti nákupu v lékárně či drogerii.

SOMEONE, s.r.o.

sociální média, sociální sítě, facebook, google+, – Váš specialista ve světě sociálních sítí. Vytvoříme Vám KOMUNIKAČNÍ A MARKETINGOVOU STRATEGII. Postaráme se o Vaše PROFILY, stránky a skupiny. Navrhneme REKLAMNÍ KAMPANĚ. Víme, jak přivést na Vaše stránky STOVKY, TISÍCE fanoušků.

Sociální sítě

sociální sítě, marketing v sociálních sítích, mark – Sociální sítě jsou bezesporu fenoménem moderní doby. Vysoký počet registrovaných uživatelů a zejména pak velmi vysoká návštěvnost stránek vytváří naprosto ideální prostředí pro prezentaci jakékoliv firmy. Věříme, že toto jsou dostatečně silné argumenty pro ty, kteří svoje podnikání na sociálních sítích doposud neprezentují.

Načítání trvalo 0.0673 sekund.