+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dálniční známky

Klíčová slova: dálniční známky

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervna 2010

Popis: Jedete na dovolenou do zahraničí? Pak ji zjistěte kde budete potřebovat dálniční známky a kolik Vás budou stát. Vše naleznete přehledně na našich stránkách. Přehledné informace o dálničních poplatcích u našich nejbližších sousedů na Slovensku, v Rakousku, Maďarsku, Slovinsku nebo v Chorvatsku.

Web: www.dalnicniznamky.net

Další související informace

Gravírování - Zámečnictví

gravírování, dveřní štítky, klíčenky, psí známky – V našem strojovém parku se nachází gravírovací stroj, pomocí něhož jsme schopni rýt do různých materiálů (mosazi, hliníku, plastu a další) pomocí frézy. Text či obrázek poté vybarvujeme dvousložkovou barvou dle přání zákazníka. Frézu lze také nahradit diamantovým hrotem, kterým je možno rýt velmi jemné texty a obrázky do jakéhokoli předmětu, který si zákazník sám přinese, nebo který je v naší nabídce. (nerez, mosaz, zlato, stříbro, eloxovaný hliník, plast). Dále používáme laserový stroj LS 100, který umožňuje značit materiály jako je dřevo, plexisklo, plast, papír, kůže, eloxovaný hliník a pomocí speciálního přípravku lze značit i některé kovy). Pomocí tohoto laseru je možné některé materiály vyřezávat do různých tvarů, lze vyřezat písmena, obrázky.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 0.0561 sekund.