+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diamanty

Klíčová slova: diamant, briliant, obchod, investice, obchodování

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: Stránky o diamantech, co je to diamant, vlastnosti diamantu, barva a čistota diamantů, obchod s investičními diamanty, naleziště. Web poskytuje kompletní přehled o diamantu jako drahém kamenu a i po chemické stránce.

Web: diamanty.gworld.cz

Další související informace

Zlato

zlato, šperky, zlaté cihly, investice, obchodování – Stránky o zlatě, zlaté šperky a pozlacování, investiční zlato, zajímavosti o zlatě aneb co jste nevěděli, jak a kde se těží zlato atd. S tímto webem získáte ucelený přehled o zlatě, kde všude se zlato v dnešní době používá a mnohem více...

Vzdělávání

jazykové kurzy, tlumočení, překlady, kurzy angličt – Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.Česká republika bezesporu nabízí velmi kvalitní vzdělávací soustavu, která je složena hned z několika stupňů vzdělání. Informace o dostupném vzdělání naleznete na tomto webu.

Diktáty

diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt – Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Načítání trvalo 0.1229 sekund.