+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální vysílaní mapa p

Klíčová slova: digitální vysilani,digi tv,digitalni vysilani mapa

E-mail: apehjan@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2010

Popis: Digitální vysílaní je novinka v naší republice která už asi rok funguje ale pokrytí není pro celou republiku ale jen částečně,tento digitální system vysila pomoci settopboxu a jeho kvalita je mnohokrát lepší než analogové.

Web: www.digitalni-vysilani.com

Další související informace

Benefit IT

digitální pero, psaní, kreslení, poznámkování – Benefit IT nabízí digitální pero, které psaný text nebo kresbu převede do digitální formy a zařadí do informačního systému. Pero je vhodné pro Stavební deník, Servis, obchodní jednání apod. Zajišťujeme také digitální tisk sRGBprint, používaný pro profesionální tisk fotografii, kalendářů, fotoknih.

Archiv internetu - baraja

archivace internetu, webarchiv, digitální knihovna – WebArchiv nabízí možnost snadné archivace vašich stránek několikrát za rok zdarma a jejich dlouhodobé uschování. Spuštění archivování libovolného webu je zdarma. Archiv obsahuje archivárie již od roku 1996, a každý den jsou roboticky další přidány.

CRESSTO s.r.o. - výroba

čidlo, digitální tlakoměr, digitální tenzometr, d – Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace. Vývoj, výroba a prodej zařízení pro měření tlaku, netěsnosti a úniku. Tlakové snímače, tlakové moduly měřidla tlaku, zakázkové aplikace.

Načítání trvalo 2.9616 sekund.