+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální vysílaní mapa p

Klíčová slova: digitální vysilani,digi tv,digitalni vysilani mapa

E-mail: apehjan@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2010

Popis: Digitální vysílaní je novinka v naší republice která už asi rok funguje ale pokrytí není pro celou republiku ale jen částečně,tento digitální system vysila pomoci settopboxu a jeho kvalita je mnohokrát lepší než analogové.

Web: www.digitalni-vysilani.com

Další související informace

Internetový obchod X Stor

digitální fotoaparáty,mobily,Nokia,Sony Ericsson – Ryze česká společnost SETOS . Nejsilnější velkoobchodní sít distributorů na trhu s telekomunikační technikou a mobilních telefonů Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG,dále pak autorizovaným distributorem digitálních fotoaparátů Olympus, Nikon, Fujifilm, Kodak a Apple.

Fotoaparáty, dalekohledy

digitální fotoaparáty, digitální zrcadlovky – Internetový obchod www.fotopazdera.cz nabízí digitální fotoaparáty, astro dalekohledy, digitální videokamery, objektivy - produkty firem Nikon, Olympus, Fujifilm, Panasonic, Samsung, Lumicon, Meade, Bresser, Celestron. Naleznete zde i bazar.

Mapa Prahy i ulic

Mapa Prahy, Praha 1, mapa ulic, online, GPS, MHD, – Interaktivní mapa Prahy Vám přináší detailní informace z metropole, včetně přehledu všech ulic. Mapu lze stáhnout do vašeho mobilního telefonu a použít jako GPS. Mapa Prahy navíc přehledně zobrazuje více než 3 tisíce významných míst a bodů.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.