+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Digitální vysílaní mapa p

Klíčová slova: digitální vysilani,digi tv,digitalni vysilani mapa

E-mail: apehjan@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2010

Popis: Digitální vysílaní je novinka v naší republice která už asi rok funguje ale pokrytí není pro celou republiku ale jen částečně,tento digitální system vysila pomoci settopboxu a jeho kvalita je mnohokrát lepší než analogové.

Web: www.digitalni-vysilani.com

Další související informace

Kroček CZ, s.r.o. - Váhy

váhy, váha, kalibrace, cejchování, digitální váhy – Prodej a servis vah Ohaus a Mettler Toledo, kalibrace a ověření vah (cejchování), revize vah. Nabízíme dopisní váhy, balíkové váhy, laboratorní , lékárenské a analytické váhy , paletové váhy, počítací váhy, obchodní váhy. Půjčovna vah.

Mapa Anglie

mapa anglie, anglie, památky, cestování, turistika – Anglie je pojmenována podle Anglů ("Angle-Land"), jednoho z řady germánských kmenů, původem pravděpodobně ze severního Německa, kteří se v Anglii usadili v 5. a 6. století. Původně rozdělená Anglie se v 10. století sjednotila jako Anglické království, k němuž byl později připojen i sousední Wales, přičemž Anglie zůstávala nadále jádrem a

Digitální pero

digitální pero, (interaktívní) psaní, online záloh – Digitální pero umožuje psát na standartní papír, psaný text online zálohovat a následne jej archivovat v počítači.a následne archivovať v počítači. Digitální pero umožuje psát na standartní papír, psaný text online zálohovat a následne jej archivovat v počítači.a následne archivovať v počítači.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.