+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diktáty

Klíčová slova: diktáty,pravopisná cvičení,český jazyk online,češt

E-mail: reginstra@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2011

Popis: Chcete psát texty za které se nebudete stydět? Procvičte si svůj pravopis v našich diktátech z češtiny online. Zkuste své znalosti z hodin českého jazyka ze základní školy v našich pravopisných cvičeních.

Web: pravopisne.cz/

Další související informace

Mgr. Milada Mazancová

angličtina, anglický, němčina, německý, jazyk – Překladatelka, tlumočnice a lektorka angličtiny, překladatelka z němčiny. Kompletní nabídka služeb pro anglický jazyk: obousměrné překlady angličtiny, konsekutivní tlumočení a tlumočnický společenský doprovod, výuka a doučování pro jednotlivce i skupiny (Brno, Blansko a okolí), jazykové korektury a transkripce neboli přepis audio a video záznamů. Jednosměrné překlady z němčiny do češtiny. Univerzitní jazykové vzdělání a dlouholetá praxe v oboru, jazykové státnice a certifikáty.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.