+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Diplomky.net

Klíčová slova: Diplomky, bakalářky, diplomové práce

E-mail: martin.zatka@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. dubna 2009

Popis: Zužitkujte Vaše vlastní studentské práce, umístěte je na náš web a vydělejte si slušné peníze. Nechte Vaše práce vydělávat za Vás ! A nebo naopak pokud kvalitní materiály a zdroje hledáte, prostě si je stáhněte.

Web: www.diplomky.net

Další související informace

Náchod - Informační portá

náchod, nachod urad, nachod prace, nachod prace – Město Náchod - okresní město v Královéhradeckém kraji na východě Čech. Bylo založeno v polovině 13. století rytířem Hronem z rodu Naceradicu. Ten založil hrad na strategickém místě, kde se zemská stezka zužuje do průsmyku zvaného Branka. Toto a daleko více na našich stránkách.

Semináře a školení

Semináře, kurzy, školení, organizace práce – Zkušení lektoři odhalí, jakých chyb se vyvarovat a pomohou dosáhnout cíle rychleji. Praktické postupy, jak řídit lidi, motivovat pracovníky, rozvíjet jejich schopnosti a budovat úspěšnou firmu.

Vazba diplomových prací

vazba diplomových prací, diplomky, bakalářky, kni – Vazba diplomových a bakalářských prací. Online objednávka vazby i tisku. Expresní vazby do 60 min. Zlacení hřbetu, neomezený počet řádků. Garance kvality a včasného vyhotovení. Největší knihařství v ČR bez omezení kapacity výroby.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.