+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dopis v anglickém jazyce

Klíčová slova: dopis anglicky, anglický dopis, motivační dopis

E-mail: regdopisanglicky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. z??? 2012

Popis: Chcete napsat úspěšně a bez chyb anglický dopis? Rádi vám pomůžeme nejen s tím, jak má správně vypadat slovosled vět. Naše stránky vám mohou pomoci i při psaní třeba motivačního dopisu do nového zaměstnání.

Web: www.dopisanglicky.cz

Další související informace

Jazyková škola Domluvtese

Anglický jazyk, německý jazyk, firemní kurzy,Praha – Jazyková škola nabízí individuální i firemní kurzy v oblastech anglický a německý jazyk a mnoho dalších. Příjemné jednání, zkušení lektoři, nové ceny. S námi se domluvíte! Kuzy ve městech Praha, Brno, Ostrava

Dobře anglicky

angličtina, Havířov, dobře, anglicky, individuální – Poskytování individuálních kurzů angličtiny navržených na míru jak pro dospělé, tak i pro vysokoškolské či středoškolské studenty, nebo žáky základních škol. Rovněž poskytování Skype lekcí angličtiny. Nabízím Vám osobní a přátelský přístup, vstřícné jednání, velkou trpělivost, podporu a motivaci pro vaše studium angličtiny.

Česko anglický slovník - Slovník anglický

slovník anglický, anglicko český slovník – Online překlad anglických slov, slovíček a frází do češtiny a z českého jazyka do anglického jazyka. Vpište požadovaná slova na překlad, vyberte jazyky a stiskněte tlačítko,, Přeložit ". Využijte rychlý a snadný překlad online. Anglický slovník je zcela zdarma.

Načítání trvalo 0.0519 sekund.