+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dosenátu.cz

Klíčová slova: senát senátor volby parlament politika dosenatu

E-mail: info@dosenatu.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2008

Popis: Víš koho volíš? Profily českých kandidátů na senátora, zeptejte se jich co vás trápí. Změnili by jste na nich něco? Dosenátu.cz, dozvíte se všechno co jste o českých senátorech chtěli vědět. Dosenátu.cz je jedinečná šance zjistit, koho a za co platíte ze svých daní.

Web: www.dosenatu.cz

Další související informace

Volby 2009

předčasné volby 2009, volby do sněmovny – Volby do poslanecké sněmovny 2009 - podrobné informace o volbách 2009, představení politických stran, předvolební programy a politické zpravodajství. Nevíte kdy a jak volit? Přinášíme aktuální informace jak správně volit při volbách do parlamentu 2009.

Tomas Julinek

Julínek, politik, senátor, politika – osobní stránky Tomáše Julínka, bývalého ministra vlády České republiky, dvakrát zvolen senátorem. Hlavním cílem volebního programu bylo zlepšit postavení pacienta při poskytování zdravotní péče i ve vztahu ke zdravotním pojišťovnám.

V našem zájmu.CZ

Politika Jurisdikce Společnost Vláda Právo Politik – Přestaňte o problémech mluvit, změňte to! Politika, Soudnictví, Ekonomika, Právo,... Diskutujte o stavu ČR na moderním fóru efektivní cestou, kde se Vaše názory neztratí. Nelíbí se vám chování politiků a způsob jakým vedou stát? Myslíte, že byste to zvládli lépe? Přidejte se na vnasemzajmu.cz a dokažte to.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.