+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dosenátu.cz

Klíčová slova: senát senátor volby parlament politika dosenatu

E-mail: info@dosenatu.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2008

Popis: Víš koho volíš? Profily českých kandidátů na senátora, zeptejte se jich co vás trápí. Změnili by jste na nich něco? Dosenátu.cz, dozvíte se všechno co jste o českých senátorech chtěli vědět. Dosenátu.cz je jedinečná šance zjistit, koho a za co platíte ze svých daní.

Web: www.dosenatu.cz

Další související informace

Zpravodajský portál ODS

zpravodajský portál, ods, parlament, senát, volby – Zpravodajský portál Občanské demokratické strany. Denně aktualizované zpravodajství, tisková prohlášení, rozhovory, články, přepisy vystoupení představitelů ODS v elektronických médiích a další informace týkající se politiky ODS.

V našem zájmu.CZ

Politika Jurisdikce Společnost Vláda Právo Politik – Přestaňte o problémech mluvit, změňte to! Politika, Soudnictví, Ekonomika, Právo,... Diskutujte o stavu ČR na moderním fóru efektivní cestou, kde se Vaše názory neztratí. Nelíbí se vám chování politiků a způsob jakým vedou stát? Myslíte, že byste to zvládli lépe? Přidejte se na vnasemzajmu.cz a dokažte to.

BoringBrno

brno, politika – Názory a postoje mladého studenta. Blog brněnského studenta, prezentace osobních názorů a postojů. A to vše nejen o Brně.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.