+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace nakládání s odpady

Klíčová slova: kompostárny, sběrný dvůr, recyklační centra, vozid

E-mail: riman@myland.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: pomáháme zajistit dotace z operačního programu OPŽP, prioritní osa 4.1. Prostředky získané z dotace lze využít k zlepšení systému nakládání s odpady. Lze čerpat na zřízení či modernizaci : kompostárny, sběrný dvůr, recyklační centra, vozidla svozu separovaného odpadu, atd.

Web: www.dotace-opzp.cz/

Další související informace

obchudky

obchodní centra, obchod, – www.obchudky.okamzite.eu. Tento server je zaměřený na to, poskytnout Vám informace o obchodních centrech a obchodech samotných.Jelikož počet obchodů a ruzných značek u nás stoupá, rozhodli jsme se vytvořit server zabívající se obchody o které je zájem.

Hotel Ehrlich - ubytování

Praha, Praze, 3, okolí, nedaleko, centra, ubytován – Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Hotel Ehrlich konkrétně nabízí luxusní ubytování v nádherné oblasti Prahy 3.

Penzion Manský dvůr

Penzion Manský dvůr, penzion, ubytování – Ubytování je čtyř typů: 1. ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Sociální zařízení společné na chodbě. 2. ve dvoulůžkových pokojích mezonetového typu 3. v apartmánech s kuchyní, jeden bezbariérový 4. v rodinném domku s vlastní zahradou Možnost vzít si s sebou své zvířecí mazlíčky. Pro ubytované uzavřené parkoviště, pro motocykly kryté, úschova kol. V přízemí bistro s oddělenou místností v selském stylu pro ubytované a malým konferenčním sálem. Občerstvení a kratochvíle i pro další návštěvníky. Možnost posezení venku, opékání masa a pod. Vhodné pro oslavy pod širým nebem.

Načítání trvalo 0.0753 sekund.