+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dotace nakládání s odpady

Klíčová slova: kompostárny, sběrný dvůr, recyklační centra, vozid

E-mail: riman@myland.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. dubna 2010

Popis: pomáháme zajistit dotace z operačního programu OPŽP, prioritní osa 4.1. Prostředky získané z dotace lze využít k zlepšení systému nakládání s odpady. Lze čerpat na zřízení či modernizaci : kompostárny, sběrný dvůr, recyklační centra, vozidla svozu separovaného odpadu, atd.

Web: www.dotace-opzp.cz/

Další související informace

Hotel Ehrlich - ubytování

Praha, Praze, 3, okolí, nedaleko, centra, ubytován – Michael Hotels Prague nabízí 4hvězdičkové hotely pro ubytování v Praze a na Farmě Michael u slapské přehrady nedaleko Prahy. Hotel Ehrlich konkrétně nabízí luxusní ubytování v nádherné oblasti Prahy 3.

Sport na Mraveništi

sport, relax, sportovní centra, sportoviště, zumba – Portál o sportu, wellness a relaxaci v České republice. Naleznete zde různá sportovní centra a sportoviště, wellness a relaxační salony jakéhokoli zaměření od Zumby, tenisu, bedmintonu počínaje až po kosmetiku, manikůru a masáže konče.

Hotel Horní Dvůr v Novém městě na Moravě

hotel, ubytování, hotel Horní Dvůr, ubytování v – Hotel Horní Dvůr - relaxace a odpočinek na jednom místě za skvělé ceny se nachází v Novém Městě na Moravě, v krásné oblasti Žďárských vrchů. Náš hotel - dříve historický statek, má k dispozici osm dvoulůžkových pokojů a dva luxusní apartmány pro čtyři osoby. Špičková restaurace, které vládne skvělý šéfkuchař, Vám poskytne dokonalý gurmánský zážitek. Poklidná atmosféra restaurace jenom podpoří chuť k jídlu. Přijďte si také zregenerovat svou psychickou i fyzickou stránku a vyzkoušejte wellness.

Načítání trvalo 0.0558 sekund.