+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěný vláček

Klíčová slova: dřevěný vláček, dřevěná vláčkodráha, vláčkodráhy

E-mail: compact.rad@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ledna 2012

Popis: Zajímá Vás jaký dřevěný vláček je oblíbený u dětí? Jaké dřevěné vláčky a dřevěné vláčkodráhy jsou dostupné na trhu? Přečtěte si více na dřevěný-vláček.cz. Potěšte své děti vláčkodráhou, která nejen zabaví, ale zároveň rozvíjí tvořivost, představivost, manuální zručnost a motorickou schopnost.

Web: www.dreveny-vlacek.cz

Další související informace

Spěváček.cz- Péče o zeleň

arboristika rizikové kácení dřevěný šindel – Péče o zeleň, dřeviny a krajinu. Těžištěm naší práce jsou projekty a realizace v oblasti péče o životní prostředí, zejména trvalou zeleň a stromy. V praxi jsme schopni zajistit vše od založení zahrady, výsadeb stromů, přes údržbu a ošetřování dřevin až po vysoce odbornou péči o památné stromy. Provádíme posuzování provozní bezpečnosti stromů, znalecké posudky dřevin a zeleně a zpracováváme též komplexní plány ošetření a údržby. V neposlední řadě provádíme s mnohaletou praxí i náročná riziková kácení stromů v jakýchkoliv podmínkách. Nezanedbatelnou součástí naší činnosti je i provádění výškových prací na historických objektech věže, štíty a hradby, dřevěné šindelové střechy).

UNIS-N dřevěný nábytek

dřevěný nábytek z masivu, 100% masiv, – Vyrábíme kvalitní dřevěný nábytek ze 100% smrkového a borového masivu. Dodáváme dřevěné stoly, skříně, komody, knihovny, postele a další nábytek z masivu. Ekologická povrchová úprava přírodními vosky a originální design.

Suchá výstavba

střešní okna, dřevěná střešní okna, velux – Dřevená střešní okna Velux, sádrokarton a další materiály suché výstavby. Sortiment izolačních materiálů a příslušenství. Dřevená střešní okna Velux, sádrokarton a další materiály suché výstavby. Sortiment izolačních materiálů a příslušenství. Pomůžeme vám s výběrem vhodného okna, zajišťujeme i montáž oken.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.