+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

e-Zprávy Online zprávy

Klíčová slova: online zprávy, tn.cz, idnes.cz, aha deník, blesk

E-mail: roman.krajicek@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. ?nora 2009

Popis: Internetové zprávy ze serverů tn.cz, idnes.cz, aha deník a další podstatné aktuální zprávy z domova i ze světa. Sport, finance, politika, recenze her, kultura to ale i mnohé další rubriky online zpráv.

Web: www.e-zpravy.eu

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Katalog firem - xFirem.cz

firmy, firma, česká republika, seznam, katalog, – Katalog firem vám poskytuje ucelený seznam firem v ČR. Jeho cílem je, abyste našli všechny potřebné informace o hledané společnosti a v případě zájmu ji mohli i ohodnotit. Hlavní předností je možnost přidat ke každé firmě komentář, a tím ji popsat i ostatním uživatelům.

Kdo mi vola

kdo mi volá, kdo volá – Pořád vám volá a otravuje nějaké neznámé číslo a chcete zjisti co je to zač? Neváhejte se podívat do naší databáze, díky komentářů jiných uživatelů rychle a jednoduše zjistíte, kdo že vám to pořád volá.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.