+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finance Obchod Reklama

Klíčová slova: Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce

E-mail: info@petrmartinek.eu

Datum vloľení do katalogu: 16. ?ervna 2009

Popis: Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce Finance Obchod Reklama Stavba Rekonstrukce

Web: petrmartinek.eu/

Další související informace

Stavby a rekonstrukce

domy klíč stavba rekonstrukce – Zabýváme se Stavbou domů na klíč, rekonstrukcemi interiéru a exteriéru a ostatní stavební činností. Na trhu jsem již přes 18 let a tak nejsme žádní nováčci. Naši práci stavíme na detailech.

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně, provedení práce tzv. na klíč obsahující zajištění materiálu, vlastní montáž, tlakové a revizní zkoušky. Rekonstrukce koupelny v paneláku, rekonstrukce kuchyně na klíč včetně ( výměna stoupaček, topení, vodovodních trubek ).

Revitalizace panelových domů - zelená úsporám

zateplení fasád, revitalizace, rekonstrukce domů, – Firma RenovMalplus provádí revitalizaci panelových domů po celé České republice. Provedeme zateplení fasády, rekonstrukci střechy, dodáme a vyměníme okna a dveře, zrekonstruujeme balkóny a lodžie. Revitalizací se zvýší životnost domu.

Načítání trvalo 0.0607 sekund.