+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční gramotnost

Klíčová slova: finance peníze penize financni finanční gramotnos

E-mail: info@financni-gramotnost.com

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Finanční gramotnost je soubor dovedností a znalostí, které umožňují, díky informovanosti, činit efektivní a zodpovědné rozhodnutí. Naším cílem je rozšiřovat osobní finanční gramotnost definovanou, jako schopnost analyzovat a spravovat osobní (rodinné) finanční prostředky, ktreré mají vliv na materiální blahobyt. To zahrnuje schopnost činit správná finanční rozhodnutí, rozvíjet schopnost diskutovat o penězích a finančních otázkách, plánovat svou budoucnost s ohledem na finance a správně reagovat na osobní životní události s ohledem na vlastní finanční situaci či na ekonomický stav v celkovém hospodářství. Zároveň poskytujeme informace, které na \"Finanční gramotnost\" při nezvládnutí osobních financí přímo navazují to jest : jak správně reagovat při předlužení, jak komunikovat s věřiteli či exekutorem, a jak se správně, zhlediska práva i osobní situace, zachovat a rozhodnout při zdánlivě neřešitelných osobních finančních problémech. Semináře \"Finanční gramotnost\" se pořádají formou aktivní kontaktní kampaně na náměstích českých a moravských měst a obcí. K dispozici pro školení jsou zájemcům mobilní učebny ve stanech a při extrémně nepříznivém počasí i učebna v upraveném autobuse. Vzděláním proti krizi - Sustanaible Future o.s.

Web: www.financni-gramotnost.com

Další související informace

Finanční poradenství

finanční poradenství a kompletní vyřízení hypoték – Finanční poradenství a kompletní vyřízení hypoték, úvěrů, půjček, refinancování hypoték, konsolidace dluhů a půjček, řešení exekucí, spolupráce se všemi bankami v ČR i nebankovními institucemi, realitní činnost, přímý odkup nemovitostí a pozemků

Finanční poradenství

poradenství, finanční poradenství – Michal Les je finanční poradce, zabývající se především finančním poradenstvím v oblasti úvěrů, hypoték a investic. Na jeho stránkách naleznete cenné informace, postřehy a aktuality týkající se tohoto oboru.

Realitní a finanční poradna

Realitní a finanční poradna – Realitní a finanční poradna - realitní a finanční web Reality Expres - Server o realitách, financích a vším souvisejícím. Finanční a realitní poradna zdarma.

Načítání trvalo 3.1927 sekund.