+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční gramotnost

Klíčová slova: finance peníze penize financni finanční gramotnos

E-mail: info@financni-gramotnost.com

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Finanční gramotnost je soubor dovedností a znalostí, které umožňují, díky informovanosti, činit efektivní a zodpovědné rozhodnutí. Naším cílem je rozšiřovat osobní finanční gramotnost definovanou, jako schopnost analyzovat a spravovat osobní (rodinné) finanční prostředky, ktreré mají vliv na materiální blahobyt. To zahrnuje schopnost činit správná finanční rozhodnutí, rozvíjet schopnost diskutovat o penězích a finančních otázkách, plánovat svou budoucnost s ohledem na finance a správně reagovat na osobní životní události s ohledem na vlastní finanční situaci či na ekonomický stav v celkovém hospodářství. Zároveň poskytujeme informace, které na \"Finanční gramotnost\" při nezvládnutí osobních financí přímo navazují to jest : jak správně reagovat při předlužení, jak komunikovat s věřiteli či exekutorem, a jak se správně, zhlediska práva i osobní situace, zachovat a rozhodnout při zdánlivě neřešitelných osobních finančních problémech. Semináře \"Finanční gramotnost\" se pořádají formou aktivní kontaktní kampaně na náměstích českých a moravských měst a obcí. K dispozici pro školení jsou zájemcům mobilní učebny ve stanech a při extrémně nepříznivém počasí i učebna v upraveném autobuse. Vzděláním proti krizi - Sustanaible Future o.s.

Web: www.financni-gramotnost.com

Další související informace

Jak vydělat peníze

vydělávej peníze internet reklama adsense – Vydělávat pomocí internetu muže skoro každý. Vydělávat můžete pomocí klikaček, kterých je na celém světě spousty, ale ne všechny platí!Dále buďto příjímání emailu a sms, výdělky pro webmastery.

OVB Allfinanz - blog

OVB, OVB Allfinanz, finanční poradenství – Web OVB.bloger.cz přináší novinky a tiskové zprávy o společnosti OVB Allfinanz, a.s. OVB Allfinanz nabízí nezávislé finanční poradenství. V současné době se stará o téměř 900 tisíc klientů a spravuje téměř 2 miliony smluv.

Ruleta online zdarma

ruleta, ruleta systém, návod ruleta, peníze – Kdysi jsem taktéž snil o dobré metodě, která by mi pomohla v ruletě vyhrávat velké částky. V té době jsem pracoval jako řemeslník v Praze. Díky této práci jsem si vydělával přibližně 25 tisíc měsíčně. Nebyly to špatné peníze, zvládl jsem z nich uživit sebe i mojí rodinu. Ale to bylo všechno, na co můj plat stačil. O jakémkoli luxusu jsem si mohl nechat jenom zdát.

Načítání trvalo 0.0712 sekund.