+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finanční gramotnost

Klíčová slova: finance peníze penize financni finanční gramotnos

E-mail: info@financni-gramotnost.com

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2010

Popis: Finanční gramotnost je soubor dovedností a znalostí, které umožňují, díky informovanosti, činit efektivní a zodpovědné rozhodnutí. Naším cílem je rozšiřovat osobní finanční gramotnost definovanou, jako schopnost analyzovat a spravovat osobní (rodinné) finanční prostředky, ktreré mají vliv na materiální blahobyt. To zahrnuje schopnost činit správná finanční rozhodnutí, rozvíjet schopnost diskutovat o penězích a finančních otázkách, plánovat svou budoucnost s ohledem na finance a správně reagovat na osobní životní události s ohledem na vlastní finanční situaci či na ekonomický stav v celkovém hospodářství. Zároveň poskytujeme informace, které na \"Finanční gramotnost\" při nezvládnutí osobních financí přímo navazují to jest : jak správně reagovat při předlužení, jak komunikovat s věřiteli či exekutorem, a jak se správně, zhlediska práva i osobní situace, zachovat a rozhodnout při zdánlivě neřešitelných osobních finančních problémech. Semináře \"Finanční gramotnost\" se pořádají formou aktivní kontaktní kampaně na náměstích českých a moravských měst a obcí. K dispozici pro školení jsou zájemcům mobilní učebny ve stanech a při extrémně nepříznivém počasí i učebna v upraveném autobuse. Vzděláním proti krizi - Sustanaible Future o.s.

Web: www.financni-gramotnost.com

Další související informace

Finanční poradenství

finanční poradenství, dluh, dluhy, peníze – Centrum nezávislého finančního poradenství - srovnání poradců, poradenských organizací a bank. Nejvýhodnější a nejlevnější hypotéka či pojištění - zadáte poptávku, dostanete nabídky a získáte tu nejlepší – šetříme Váš čas a peníze.

Kde si půjčit peníze

Půjčit, si, peníze – Potřebujete vědět kde si můžete půjčit peníze, kolik vám půjčí a jak moc peněz vás to bude stát? Na našich stránkách najdete informace o bankovních i nebankovních půjčkách, hypotékách a výších úrokových sazeb.

Finanční poradce Plzeň a

finanční poradce Plzeň a Plzeňsko – Finanční poradce Plzeň a Plzeňsko je zde. Jsou zde články česká ekonomika poroste příští rok pomaleji, ovlivní to i rozpočet, 22 osobností, které vyznamenal prezident Klaus, newyorská burza byla uzavřena a zrušeno 7100 leteckých spojů, ak může vypadat tak skvěle, nejdražší naftu má Česko, benzin stojí víc už jen v Německu aj.

Načítání trvalo 0.0714 sekund.