+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní Novinky

Klíčová slova: firemní,novinky,tiskové,zprávy,aktivni,marketing

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2010

Popis: Portál pro Vaše firemní novinky, PR zprávy a firemní profily. Registrace a vkládání novinek je zcela zdarma. Možnost automatického posílání novinek klientům e-mailem. Možnost vložení odkazu ke každé novince.

Web: fiemninovinky.cz

Další související informace

Chci to vědět - Vše co Vá

zprávy,widgety,odkazy,news,ekonomie, kurzy,food – Vše co Vás zajímá aktuální zprávy, widgety,odkazy, politika, ekonomie, kurzy, finance, auto novinky, kultura, gastronomie, technika, video, telefony, počasí, sněhové zpravodajství, doprava, cestování, food forum, foto video.

Aktuální zpravodajství

zpravodajství,novinky,aktuální,aktuálně – Aktuální zpravodajství - vaše prima cz novinky přehledně a vždy aktuálně.Přehledné online zpravodajství soustředěné ze všech míst internetu. Novinky z domova a zahraničí, dopravní zpravodajství, krimi zprávy.

Business Square

marketing, network, mlm, interaktivní, distribuce – Web má formu sociální sítě, kde si uživatel může vytvářet Profily a stránky společnosti, nebo produktu viditelné pro všechny uživatele i návštěvníky, kompletně měnit jejich vzhled prostřednictvím designového studia např. pro účely propagace produktu nebo služeb. K prezentaci rovněž používat fotografie a video v kartě Nástroje. Vkládat odkazy na své již existující stránky. Tvořit vlastní obchodní týmy a struktury, spravovat je a rovněž pro ně vytvářet stránky. Komunikovat ve svých týmech např. pomocí Chatu a dalších způsobu v kartě Nástroje. Přivést své existující a vytvářet nové obchodní sítě pomocí karty Obchodní týmy. Užívat další různé aplikace, má k dispozici nástroje jako forum, diskuse např. ke vzělávacím článkům, přístup ke vzdělávacím materiálům např. v podobě ebooků, do pravidelných vzdělávacích webinářů. Dále mohou získávat i honoráře za nejlépe hodnocené příspěvky. Samotný web je založen na konceptu interaktivní distribuce a každý uživatel i ten, který není v další distribuci webu aktivní a jen užívá služeb, se stává součástí provizního systému Business Square.

Načítání trvalo 0.1789 sekund.