+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní školky

Klíčová slova: firemní školky, firemní školka, založení školky

E-mail: maxskolky@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2011

Popis: V poslední době se celá řada společností zabývá otázkou zřízení firemní školky. Rozhodují se, jakým způsobem agendu spojenou se zřízením a provozem firemní školky zabezpečit. Bohužel stávající legislativní úprava není firemním školkám příliš nakloněna, i když události posledních dnů naznačují možný posun.

Web: www.max-firemni-skolky.cz

Další související informace

Miceko s.r.o. ubytování

ubytování firemní akce – Výukové centrum v krásné přírodě severních Čech nabízí ubytování a zázemí pro organizování firemních akcí, školení a workshopů. K dispozici jsou útulné pokoje, prostorná školící místnost, rozlehlá zahrada. dostatek parkovacích míst a krásné okolí. Centrum Liberta má kapacitu pro ubytování 15 osob v jednolůžkových nebo dvoulůžkových pokojích. Pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Meeting Hotel Praha

Svatby v praze, firemní akce, meetingy, školení, – Kvalitní čtyřhvězdičkový hotel v Praze pouhých 15 minut jízdy od centra Prahy. Meeting Hotel Praha nabízí konferenční sál, salonky, ubytování, posilovnu, saunu, minigolf, parkoviště a restauraci. Ideální místo pro konání firemní akce, meetingu, školení,...

Firemní akce v hotelu Mas

firemní akce, večírky, kongresy – Hotel MAS*** v Sezimově Ústí nabízí pro uspořádání Vaší firemní akce, semináře či školení širokou škálu kongresových prostor s bezbariérovým přístupem po celém hotelu a s tím spojených služeb za velice příznivé ceny v klidném prostředí.

Načítání trvalo 0.0649 sekund.