+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní školky

Klíčová slova: firemní školky, firemní školka, založení školky

E-mail: maxskolky@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2011

Popis: V poslední době se celá řada společností zabývá otázkou zřízení firemní školky. Rozhodují se, jakým způsobem agendu spojenou se zřízením a provozem firemní školky zabezpečit. Bohužel stávající legislativní úprava není firemním školkám příliš nakloněna, i když události posledních dnů naznačují možný posun.

Web: www.max-firemni-skolky.cz

Další související informace

YFA - firemní akce

firemní akce teambuilding soukromé akce jachting – Firemní akce a teambuilding na plachetnicích. Připravíme pro Vás nezapomenutelné zážitky na plachetnicích v ČR i v zahraničí. Dopřejte svým klientům, partnerům či zaměstnancům chvíle plné adrenalinu. Firemní regaty na klíč, outdoorové akce a teambuildingy na lodích jsou vhodné pro všechny věkové skupiny, muže i ženy. Nejsou třeba žádné zkušenosti s jachtingem! Vše probíhá pod dohledem zkušených lektorů. Nabízíme komplexní produkční zajištění firemních akcí (semináře, školení, kongresy).

Firemní akce

firemní akce,společenské akce,eventy,prezentace – Pořádáte firemní akci a zatím jste nevyužili karikaturistu? Spojte příjemné s užitečným a svěřte starost o zábavu profesionálům. Nabízíme profesionálního karikaturistu na Vaše firemní večírky.

Anglická školka Praha

Anglická školka, Praha, anglické školky v Praze – Využijte kompletní seznam pražských anglických školek. S naším katalogem naleznete vhodnou anglickou školku ve vašem okolí. Náš katalog vám ušetří čas při hledání ideální školky v Praze a okolí.Vyberte si tu nejlepší školku v blízkosti Vaší lokality.

Načítání trvalo 0.0955 sekund.