+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Firemní školky

Klíčová slova: firemní školky, firemní školka, založení školky

E-mail: maxskolky@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?ervence 2011

Popis: V poslední době se celá řada společností zabývá otázkou zřízení firemní školky. Rozhodují se, jakým způsobem agendu spojenou se zřízením a provozem firemní školky zabezpečit. Bohužel stávající legislativní úprava není firemním školkám příliš nakloněna, i když události posledních dnů naznačují možný posun.

Web: www.max-firemni-skolky.cz

Další související informace

AIR CENTRUM

paragliding, firemní akce – Největší centrum paraglidingu v ČR s profesionálními piloty. Nabízíme kurzy paraglidingu, paragliding tandem a firemní akce s outdoorovým programem v různých lokalitách. Exkluzivní dárková balení tandemových letů.

Reklamní předměty

reklamní dárky, reklamní předměty, firemní dárky – Zabýváme se kompletní realizací reklamních předmětů pro firmy, včetně reklamního potisku na všechny nabízené produkty. Mezi naše další služby patří kompletní servis v oblasti reklamy a marketingu. Počínaje zpracováním grafických návrhů, tiskem, tvorbou a administrací webů, obalovým designem, realizací promo akcí, až po fotoslužby. Cílem naší společnosti je nabídnout firmách kompletní a rychlý servis.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.