+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

fobie a deprese

Klíčová slova: fobie deprese psychologie

E-mail: info@div.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Seznam a popis druhů sociálních fobii, depresí a dalších psychických problémů. Úzkost a strach prožil každý z nás. Mají ochranný význam. Úzkost a strach se liší: strach je určitou odpovědí na konkrétní nebezpečí. Úzkost naopak je nepříjemný emoční stav, jehož příčinu není možné definovat.

Web: fobie.div.cz

Další související informace

Nakladatelství DIALOG - Dějepis a psychologie

Knihkupectví, knihy, říkadla, psychologie – Nakladatelství a knižní velkoobchod Dialog se zaměřuje na prodej učebnic a odborné literatury. V naší nabídce naleznete knihy o sociologii, psychologii, filozofii, úvod do dějin a spousty dalších žánrů.

PhDr. Jarmila Trochtová

Dopravní psychologie Morava, psycholog Morava – Mezi moje služby patří dopravně psychologická vyšetření řidičů, pomoc při volbě zaměstnání, školení komunikačních dovedností a také asistence při výběrových řízeních. Provozuji i psychologickou poradnu. Dopravní psychologie Morava, psycholog Morava, volba povolání, kariéra, komunikační dovednosti, výběrová řízení

Klinická psychologie

Klinická psychologie Praha, Neurorehabilitace – Klinická psychologie, neurorehabilitace, psychoterapie - nejen na to se zaměřuje naše ambulance, která vychází z více než 21leté tradice našeho celostního pohledu na člověka a jeho zdraví. Klinická psychologie Praha, Neurorehabilitace.

Načítání trvalo 0.0617 sekund.