+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

fobie a deprese

Klíčová slova: fobie deprese psychologie

E-mail: info@div.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2009

Popis: Seznam a popis druhů sociálních fobii, depresí a dalších psychických problémů. Úzkost a strach prožil každý z nás. Mají ochranný význam. Úzkost a strach se liší: strach je určitou odpovědí na konkrétní nebezpečí. Úzkost naopak je nepříjemný emoční stav, jehož příčinu není možné definovat.

Web: fobie.div.cz

Další související informace

Česká grafologická unie

Grafologie, výuka grafologie a psychologie – Prezentace ČESKÉ GRAFOLOGICKÉ UNIE o.s. Na tomto webu nabízíme výuku kurzů grafologie a psychologie pro širokou veřejnost. Popis studia a předmět výuky. Termíny přijímacích řízení a místa výuky.

PhDr. Jarmila Trochtová

Dopravní psychologie Morava, psycholog Morava – Mezi moje služby patří dopravně psychologická vyšetření řidičů, pomoc při volbě zaměstnání, školení komunikačních dovedností a také asistence při výběrových řízeních. Provozuji i psychologickou poradnu. Dopravní psychologie Morava, psycholog Morava, volba povolání, kariéra, komunikační dovednosti, výběrová řízení

Alba Forte

antidepresivum, zdraví, deprese – Přírodní antidepresivum Alba Forte bez lékařského předpisu. Unikátní kombinace klinicky testovaných účinných přírodních látek pomáhá navrátit emoční a duševní rovnováhu, pozitivní stav mysli a zvládnout psychickou zátěž. K dispozici je Alba Forte+ s třezalkou a Alba Forte bez třezalky.

Načítání trvalo 0.0510 sekund.