+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

G-bazar - bazar, inzerce

Klíčová slova: bazar, inzerce, nemovitosti, práce, psi, zvířata

E-mail: info@g-bazar.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2008

Popis: G-bazar je internetový on-line bazar s možností bezplatného přidání fotografií ke každému inzerátu. Ty jsou rozděleny do přehledných kategorií auto-moto, elektro, výpočetní technika, foto-video, telefony, nemovitosti a vybavení, sport, hobby a volný čas, dětské zboží, knihy a časopisy, práce a brigády, seznamka, služby či zvířata. V bazaru je samozřejmostí oddělená nabídka a poptávka, přehledné vyhledávání a možnost registrace pro snadnou správu vlastních inzerátů, oznámení o odpovědi na e-mail či sledování oblíbených položek.

Web: www.g-bazar.cz

Další související informace

Jdi pracovat!

brigáda, brigády, práce, pracovat, stáž, stáže – Redakční portál s personální tematikou přináší denně nový článek o shánění stáže, brigády či práce. Zlepšuje uchazečům o práci konkurenceschopnost a zprostředkovává zkušenosti žadatelů o práci. Studenty připravuje na hledání zaměstnání. Web upozorňuje na důležitost hledání praxe v oboru ještě při studiu, protože kvalitní absolvent musí být připraven na svůj hlavní pracovní poměr i prakticky. Na stránkách nechybí ani rady a tipy od renomovaných personalistů předních zaměstnavatelů v Česku.

Agentury zahraničí

agentury zahranici, prace, hledani,brigady,eu – Agentury zahraničí je web pro zájemce o práci v zahraničí. Seznam aktivních agentur, aktuální nábory práce. Tipy a rady jak získat práci v zahraničí. Nejnovější nabídky práce v zemích EU. Najděte si práci ještě dnes!

Kram.sk- Inzercia a bazár

Inzercia,predaj,kúpa,darovanie,dopyt,bazár – Inzertný portál s moderným dizajnom dostupný pre každého bez poplatkov. Jednoduchá orientácia a maximálne pohodlie či už pri inzerovaní alebo hľadaní inzerátu. Inzerovanie s nami Vás bude baviť. Sme dynamický inzertný portál.

Načítání trvalo 0.0545 sekund.