+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

G-bazar - bazar, inzerce

Klíčová slova: bazar, inzerce, nemovitosti, práce, psi, zvířata

E-mail: info@g-bazar.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2008

Popis: G-bazar je internetový on-line bazar s možností bezplatného přidání fotografií ke každému inzerátu. Ty jsou rozděleny do přehledných kategorií auto-moto, elektro, výpočetní technika, foto-video, telefony, nemovitosti a vybavení, sport, hobby a volný čas, dětské zboží, knihy a časopisy, práce a brigády, seznamka, služby či zvířata. V bazaru je samozřejmostí oddělená nabídka a poptávka, přehledné vyhledávání a možnost registrace pro snadnou správu vlastních inzerátů, oznámení o odpovědi na e-mail či sledování oblíbených položek.

Web: www.g-bazar.cz

Další související informace

Práce a brigády

brigády, práce, volná místa, brigády online – Najít práci či brigádu není v dnešní době vůbec jednoduché a je vítána každá možnost k vyhledání pracovní nabídky. Žádaným prostředníkem bývá obzvláště internet, protože na tom najdeme pracovních nabídek určitě nejvíce.

Kram.sk- Inzercia a bazár

Inzercia,predaj,kúpa,darovanie,dopyt,bazár – Inzertný portál s moderným dizajnom dostupný pre každého bez poplatkov. Jednoduchá orientácia a maximálne pohodlie či už pri inzerovaní alebo hľadaní inzerátu. Inzerovanie s nami Vás bude baviť. Sme dynamický inzertný portál.

Drop shipping

drop shipping, práce, český výrobce, obchody levně – Drop shipping s českými výrobci Prodej výrobků či služeb na internetu pomocí e-shopu. Prodejce nabízí na svém e-shopu výrobky či služby výrobce. Jedná se o přímí obchod. Odpadá tak shánění sortimentu či vhodného zboží k prodeji a vyloučí se tím mezičlánek od kterého se zboží nakupuje. Tím nedochází k situaci, že je nutné navýšení ceny o prodejcovu provizi. Další nespornou výhodou je neskladování nakoupeného zboží před jeho prodejem. Tím se vyloučí finanční ztráty v případě, že toto zboží neprodá či se jedná o zboží kazové a je třeba ho reklamovat.

Načítání trvalo 0.0766 sekund.