+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafologie

Klíčová slova: rukopis, podpis, písmo, charakter, psychologie, pe

E-mail: mgr.marcela.vesela@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Dospělý člověk zběhlý v psaní, používá mechanismus automatizovaných pohybů, jež probíhají pod prahem vědomí. Písmo tak zachycuje činnost mozku a umožňuje poznat hlubší vrstvy jeho osobnosti. Rukopis nelže, předstírání a manýry lze poměrně snadno odhalit. Záleží už jen pak na interpretaci a zasazení do souvislostí, určení charakterologie.

Web: www.grafologie-rozbor-pisma.cz/

Další související informace

Privátní psycholog

psycholog, psychologie, Praha, Brno – Psychologická praxe Mgr. Miroslava Tomečka pomáhá řešit osobní problémy jednotlivců, zabývá se hodnocením zaměstnanců, jejich začleněním do týmu, či zvýšením jejich výkonnosti. Zaměřuje se rovněž na vzdělávací zařízení a úzce s nimi spolupracuje.

Psychoanalytik.cz

psychologie, psychoterapie, manipulace, psychotest – Psychologie, psychoterapie, psychotesty, výběrová řízení do zaměstnání, partnerské vztahy, sexuální dysfunkce, manipulační techniky, studijní materiály, přijímačky na vysokou školu a další zajímavá témata.

Chci růst

podnikání, psychologie, motivace, rozvoj osobnosti – Webový portál zabývající se rozvojem osobnosti, motivací, podnikáním či psychologií. Chceme růst ve svých dovednostech a znalostech a snažíme se pomáhat i druhým v této činnosti našimi články.

Načítání trvalo 3.0653 sekund.