+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafologie

Klíčová slova: rukopis, podpis, písmo, charakter, psychologie, pe

E-mail: mgr.marcela.vesela@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Dospělý člověk zběhlý v psaní, používá mechanismus automatizovaných pohybů, jež probíhají pod prahem vědomí. Písmo tak zachycuje činnost mozku a umožňuje poznat hlubší vrstvy jeho osobnosti. Rukopis nelže, předstírání a manýry lze poměrně snadno odhalit. Záleží už jen pak na interpretaci a zasazení do souvislostí, určení charakterologie.

Web: www.grafologie-rozbor-pisma.cz/

Další související informace

Psychoanalytik.cz

psychologie, psychoterapie, manipulace, psychotest – Psychologie, psychoterapie, psychotesty, výběrová řízení do zaměstnání, partnerské vztahy, sexuální dysfunkce, manipulační techniky, studijní materiály, přijímačky na vysokou školu a další zajímavá témata.

CARPE DIEM BOHEMIA s.r.o.

logopedie, psychologie, vzdělávání, pedagogika – Soukromá klinika logopedie v Praze pro děti a dospělé v oblastech poruchy řeči, komunikace, klinická logopedie, klinická psychologie, biofeedback, speciální pedagogika, rozvoj komunikačních dovedností. Diagnostika a terapie v českém, německém, francouzském a anglickém jazyce. Smlouvy se všemi pojišťovnami v ČR.

Aloe Vera aloe pravá

aloe vera, šťáva z aloe, účinky aloe, aloe gel, pě – Aloe veru je takřka zázračná bylinka. Využití aloe vera je velmi široke a to jak v oblasti léčitelství, tak také v oblastech jako je potrevinářství a další. Aloe vera se přídava do jogurtu, shamponů, lečebných preparátů.

Načítání trvalo 0.1116 sekund.