+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafologie

Klíčová slova: rukopis, podpis, písmo, charakter, psychologie, pe

E-mail: mgr.marcela.vesela@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2012

Popis: Dospělý člověk zběhlý v psaní, používá mechanismus automatizovaných pohybů, jež probíhají pod prahem vědomí. Písmo tak zachycuje činnost mozku a umožňuje poznat hlubší vrstvy jeho osobnosti. Rukopis nelže, předstírání a manýry lze poměrně snadno odhalit. Záleží už jen pak na interpretaci a zasazení do souvislostí, určení charakterologie.

Web: www.grafologie-rozbor-pisma.cz/

Další související informace

Privátní psycholog

psycholog, psychologie, Praha, Brno – Psychologická praxe Mgr. Miroslava Tomečka pomáhá řešit osobní problémy jednotlivců, zabývá se hodnocením zaměstnanců, jejich začleněním do týmu, či zvýšením jejich výkonnosti. Zaměřuje se rovněž na vzdělávací zařízení a úzce s nimi spolupracuje.

Dignita, s.r.o.

datové schránky, elektronický digitální podpis, – Společnost Dignita, s.r.o. se stala lídrem na trhu v oblasti datových schránek a elektronického podpisu, díky novému projektu www.recomando.cz a novým produktům PDF Signer, SecurePack. Jedná se o programy s jednoduchou obsluhou, ale s poměrně bohatými funkcemi. Od základního podepsání eletronickým podpisem po kontrolu správnosti el. podpisu a ověření certifikátů.

MojeVrba.cz

zdraví, psychologie, filmy, návody, rady – MojeVrba, naslouchá a poradí. Stránka věnovaná všemu, co ulehčí na duši, zlepší zdraví a pomůže svět vidět v lepších barvách. Pravidelně přináší návody, rady a tipy všeho druhu. MojeVrba je zajímavým čtením pro každou příležitost a na každý den.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.