+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Havarijní pojištění auta

Klíčová slova: pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, Havarijn

E-mail: info@havarijni-pojisteni-auta.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2012

Popis: Všichni majitelé vozidel musí mít uzavřené pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení. Odtud se pak hradí škody, které způsobilo pojištěné auto někomu jinému. Nechrání však vozidlo pojištěného, byl – li viníkem nehody. Zde nastupuje havarijní pojištění auta.

Web: www.havarijni-pojisteni-auta.cz

Další související informace

Pojištění odpovědnosti

Pojištění odpovědnosti za škodu, zaměstnance – Chraňte sve peníze tím, že si sjednáte pojištění odpovědnosti online přes naši aplikaci. Ušetříte dvakrát. Online pojištění je levnější a v případě že někomu způsobíte škodu a nesete za ni odpovědnost, pojišťovna škodu uhradí za vás.

PROFIm, židle PROFIm

Dodáváme židle značky PROFIm. PROFIm je jedním z n – Dodáváme židle značky PROFIm. PROFIm je jedním z největších a nejdůležitějších výrobců kancelářských židlí a křesel vysoké kvality. ....................................................................................................

Havarijní pojištění

havarijní pojištění, pojištění, auto, pojištění – Poskytujeme základní informace o havarijním pojištění, jeho výhodách a nevýhodách. Dále nabízíme srovnání pojišťoven nabízející tento druh pojištění. Na webu najdete spoustu zajímavých informací o havarijním pojištění.

Načítání trvalo 5.9307 sekund.