+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Havarijní pojištění auta

Klíčová slova: pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, Havarijn

E-mail: info@havarijni-pojisteni-auta.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2012

Popis: Všichni majitelé vozidel musí mít uzavřené pojištění odpovědnosti z provozu vozidla neboli povinné ručení. Odtud se pak hradí škody, které způsobilo pojištěné auto někomu jinému. Nechrání však vozidlo pojištěného, byl – li viníkem nehody. Zde nastupuje havarijní pojištění auta.

Web: www.havarijni-pojisteni-auta.cz









Další související informace

Náramky z chirurgické oceli

náramky z chirurgické oceli – Velký výběr a levné ceny. Náramky z chirurgické oceli za nejlepší ceny. Náramky z oceli pro muže a ženy. Pravidelné akce a slevy, to vše naleznete na našich stránkách. Chirurgická ocel náramky, kvalita za nízkou cenu.

Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele

Pojištění odpovědnosti zaměstnavatele, pojištění o – Nastoupili jste do zaměstnání a zajímá vás jaké pojištění pro vás zaměstnavatel musí uzavřít? Co když budete mít pracovní úraz, nebo nemoc z povolání? Pokud jste nastoupili k zaměstnavateli, který má alespoň jednoho zaměstnance, automaticky zaměstnavateli vzniká povinnost hradit pojištění odpovědnosti zaměstnavatele při pracovním úrazu, nebo nemocí z povolání.

Transylvania nábytek

Nábytek, nábytek z masivu, masivní nábytek, masiv – Luxusní nábytek z masivu, palisandru, mahagonu, třešně, dubu a podobně v provedení klasickém i moderním, Art deco do ložnice, pokoje, bytu či penzionu nebo hotelu. Další bytové vybavení a příslušenství.

Načítání trvalo 0.0904 sekund.