+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Havarijní pojištění motocyklu

Klíčová slova: sezónní pojištění, havarijní pojištění motocyklu,

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2013

Popis: Motorkáři by měli zvážit, zda kromě povinného ručení neuzavřít také havarijní pojištění motocyklu. Každý příznivec motocyklů, který toto pojištění uzavře, získá pojistnou ochranu před následky havárie, odcizením, vandalismem a poškozením živly. Toto pojištění je možno získat jako celoroční, některé pojišťovny umožňují i sezónní pojištění.

Web: www.havarijni-pojisteni-motocyklu.cz/

Další související informace

Povinné ručení na cestu

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění – Dozvíte se zde spoustu užitečných informací, které vám dopomohou k bezproblémovému provozu vozidla. Můžete se tu dočíst například o tom, jaké je od roku 2011 nové povinné vybavení autolékárničky, co je to povinné ručení

Pojištění léčebných výloh

pojištění léčebných výloh, Pojištění, repatriace, – Cesta do ciziny bez kvalitního pojištění léčebných výloh vám může přinést nemalé finanční náklady. Proto je vždy vhodné se před cestou do zahraničí pojistit. Pojištění v současné době nabízí většina pojišťoven působících na tuzemském trhu a vybírat můžete z pojistek základních či pojistek doplněných o některý typ připojištění.

Povinné ručení a havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odp – Pojištění vozidla může znamenat povinné ručení nebo havarijní pojištění vozidla. Povinné ručení neboli zákonné pojištění vozidla se často sjednává současně s havarijním pojištěním. Pokud sjednáte povinné ručení a havarijní pojištění současně u jedné pojišťovny, můžete získat značnou slevu a další zvýhodnění.

Načítání trvalo 0.0937 sekund.