+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Havarijní pojištění motocyklu

Klíčová slova: sezónní pojištění, havarijní pojištění motocyklu,

Datum vloľení do katalogu: 12. ledna 2013

Popis: Motorkáři by měli zvážit, zda kromě povinného ručení neuzavřít také havarijní pojištění motocyklu. Každý příznivec motocyklů, který toto pojištění uzavře, získá pojistnou ochranu před následky havárie, odcizením, vandalismem a poškozením živly. Toto pojištění je možno získat jako celoroční, některé pojišťovny umožňují i sezónní pojištění.

Web: www.havarijni-pojisteni-motocyklu.cz/

Další související informace

Řidič auta - informace

povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění – Web pro motoristy, zajímavé informace a novinky pro všechny řidiče. Chcete vědět, proč vlastně musíte každý rok platit tisíce korun na povinné ručení? Navštivte náš web. To vše se na našich stránkách dočtete- snad vám to pomůže si na silnicích počínat jistěji a bezpečněji, protože nejde o to někam dojet rychle, ale vcelku a zdráv.

Pojištění léčebných výloh

pojištění léčebných výloh, Pojištění, repatriace, – Cesta do ciziny bez kvalitního pojištění léčebných výloh vám může přinést nemalé finanční náklady. Proto je vždy vhodné se před cestou do zahraničí pojistit. Pojištění v současné době nabízí většina pojišťoven působících na tuzemském trhu a vybírat můžete z pojistek základních či pojistek doplněných o některý typ připojištění.

Povinné ručení havarijní pojištění

povinné ručení, havarijní pojištění, Pojištění odp – Poskytujeme informace o tom, kde sehnat nejlepší povinné a havarijmí pojištění.Každý majitel vozidla ví, že musí uzavřít zákonné pojištění odpovědnosti, tzv. povinné ručení. Toto pojištění je povinné, a každému, kdo ho neuzavřel, hrozí nemalé sankce. Majitelé vozidel jsou při uzavírání tohoto druhu pojištění dotazování, zda nechtějí uzavřít také havarijní pojištění, které je již dobrovolné. Kombinace povinné ručení – havarijní pojištění je u všech pojišťoven velmi výhodná.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.