+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídání dětí v Ústí n.L.

Klíčová slova: hlídání dětí, hlídání dětí v ústí nad labem

E-mail: info@hlidani-usti.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Dlouhodobé i krátkodobé hlídání dětí v rodinách v Ústí nad Labem i blízkém okolí Vám nabízí naše Agentura Cipísek. Proč zvolit nás k hlídání dětí? Profesionálně vybíráme pečovatelky na základě jejich prověření, zkušeností a testování. Zákazníku poskytneme nepřetrživý servis ohledně zajištení náhrad za nemocnou pečovatelku nebo poradenství při otázkách spojených s péčí o dítě. Jsme pojištěni pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti. V průběhu hlídání se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Web: hlidani-usti.cz

Další související informace

Hlídání andílek

hlídání dítěte, hlídání dětí, domácí práce, úklid – zajistíme pro vaše děti: hlídání dětí / hlídání dítěte doprovod / dozor při aktivitách vlastní tvorba aktivit - sport, zábava doučování, procvičování učiva 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Na naše služby se můžete spolehnout kdykoliv budete potřebovat. Bezúhonný, vstřícný a otevřený personál vám bude k dispozici k vaší spokojenosti.

Hotel Ostrov - ubytování

ubytovani, usti, ubytovani usti nad labem – Hotel Ostrov Tisá, nedaleko Ústí nad Labem, nabízí ubytování s rodinou uprostřed přírody, kvělé podmínky pro pořádání pracovních setkání, jednání menších a středních pracovních skupin, seminářů i školení…

Pension Duel v Ústí nad Labem

Pension Duel, Ústí nad Labem , – Penzion Duel má k dispozici má 13 pokojů a celkem 40 lůžek, Všechny pokojejsou vybaveny koupelnou. Součástí vybavení nového pokoje je TV satelitní příjem, trezor, WiFi, zásuvka na internet a telefon pro spojení s recepcí. Všem hostům penzionu Duel v Ústí nad Labem je k dispozici společná místnost kde se podává snídaně či v průběhu dne občerstvení. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Načítání trvalo 0.0854 sekund.