+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídání dětí v Ústí n.L.

Klíčová slova: hlídání dětí, hlídání dětí v ústí nad labem

E-mail: info@hlidani-usti.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Dlouhodobé i krátkodobé hlídání dětí v rodinách v Ústí nad Labem i blízkém okolí Vám nabízí naše Agentura Cipísek. Proč zvolit nás k hlídání dětí? Profesionálně vybíráme pečovatelky na základě jejich prověření, zkušeností a testování. Zákazníku poskytneme nepřetrživý servis ohledně zajištení náhrad za nemocnou pečovatelku nebo poradenství při otázkách spojených s péčí o dítě. Jsme pojištěni pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti. V průběhu hlídání se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Web: hlidani-usti.cz

Další související informace

Agentura Mia-hlídání dětí

hlídání dětí – Agentura Mia s. r. o. se specializuje na hlídání dětí v rodinách,zejména v Brně a okolí. Nabízíme hlídání u vás doma,doprovod do zájmových kroužků, doučování,vyzvedávání ze školky či školy,postaráme se o malé marůdky v době rekonvalescence.Naší další specializací je pořádání narozeninových oslav pro děti.Oslava může proběhnout nejen u vás doma, na přání jsme schopné zajistit i pronájem vhodných prostor.

eLokátor

elokator, gps, hlidani deti, hodinky pro deti, – eLokátor NU.M8 je 1. GPS zařízení na světě určené k monitorování a lokalizaci dětí s přesností na 3m po celé Evropě. Pokud dítě opustí 'Bezpečnou zónu' nebo dojde-li k násilnému sundání hodinek, budete o tom neprodleně vyrozuměni pomocí SMS či e-mailu!

Rodinný klub a miniškolka

miniškolka, plavání miminek, hlídání dětí – Poskytujeme služby hlídání dětí, provozujeme miniškolku s dohledem kvalifikovaných pedagogů. Součástí naší činnosti jsou kurzy plavání těhotných, miminek i batolat, poskytujeme rekvalifikační kurzy v oboru hlídání dětí, porodní asistence, těhotenské cvičení a plavání dětí a batolat.

Načítání trvalo 0.0913 sekund.