+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlídání dětí v Ústí n.L.

Klíčová slova: hlídání dětí, hlídání dětí v ústí nad labem

E-mail: info@hlidani-usti.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. ??jna 2011

Popis: Dlouhodobé i krátkodobé hlídání dětí v rodinách v Ústí nad Labem i blízkém okolí Vám nabízí naše Agentura Cipísek. Proč zvolit nás k hlídání dětí? Profesionálně vybíráme pečovatelky na základě jejich prověření, zkušeností a testování. Zákazníku poskytneme nepřetrživý servis ohledně zajištení náhrad za nemocnou pečovatelku nebo poradenství při otázkách spojených s péčí o dítě. Jsme pojištěni pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku v domácnosti. V průběhu hlídání se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Web: hlidani-usti.cz

Další související informace

Imimi Babysitting s.r.o.

hlídání dětí, hlídat děti, hlídání praha, hlídání – Potřebujete občas pohlídat Vaše andílky? Zajišťujeme hlídání dětí jakéhokoliv věku (babysitting) přímo v rodinách, zkušenými a vyškolenými pečovatelkami, po celé Praze a přilehlém okolí. Babysitting po celé Praze a okolí.

Inzerce - Děti

Autosedačky Dětská literatura Hračky Hlídání dětí – Inzerce - Děti Chodítka a hopsadla,Kojenecké potřeby,Nábytek pro děti,Kombinézy,Obuv,Odrážedla Děti - Inzerce Školní potřeby,Kojenecké potřeby,Kombinézy,Body, dupačky a overaly,Sportovní potřeby,Dětská literatura Děti - Inzerce Hlídání dětí,Bundy a kabátky,Kombinézy,Sedačky na kolo,Body, dupačky a overaly,Kojenecké potřeby

Hlídání dětí v Praze

hlídání dětí, hlídání dětí v Praze, jednorázové hl – Zajišťujeme jednorázové i dlouhodobé hlídání dětí v Praze a okolí. Naše vyškolené chůvičky se postarají se vší láskou o vaše ratolesti. Dále nabízíme péči o domácnost, doučování a postaráme se i o vaše domácí mazlíčky. Vytvoříme i oslavu pro Vaše děti. Více informací na www.super-chuvicka.cz nebo telefonním čísle +420 739 464 633.

Načítání trvalo 0.0769 sekund.