+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hlíva ústřičná recepty

Klíčová slova: Hlíva ústřičná recepty

E-mail: info@x.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. ledna 2010

Popis: Hlíva ústřičná je zejména recepty z hlívy ústřičné jsou v poslední době čím dál oblíbenější. Hlíva ústřičná nejen dobře chutná, ale má i některé zásadní léčivé účinky – pomáhá bojovat proti cholesterolu a infekcím, zvyšuje tvorbu červených krvinek apod. Hlíva ústřičná pomáhá při léčbě mnoha zdravotních problémů. Hlíva ústřičná disponuje vitamíny B, C, D, K, stopové prvky a minerály jako železo, zinek, draslík, fosfor, sodík, selen, bor, jód. V neposlední řadě přináší Hlíva ústřičná důležité aminokyseliny, steroly a proteiny. Navíc už se v současné době nejedná o žádné kulinářské experimenty z hlívy ústřičné, protože chuť receptů i chování hlívy ústřičné v pokrmech jsou denně ověřovány šéfkuchaři vyhlášených restaurací.

Web: hliva.ustricna.cz/recepty.php

Další související informace

Vánoční cukroví

vánoční cukroví, recepty na vánoční cukroví – Přehled receptů na nejrůznější druhy vánočního cukroví. Rohlíčky, kuličky, fotorecepty a recepty na cukroví, bez kterého si Vánoce nemůžete představit. Tipy, rady, tradice, koledy a vše, co k patří k Vánocům.

Biopotraviny i recepty

Bio potraviny, bio produkty, biorecepty, recepty – Mé BIO se zaměřuje na biopotraviny a zdravý životní styl. Na Mé BIO se dozvíte, co jsou biopotraviny, najdete zde zajímavé recepty, noviny, články, pozvánky a další informace ze světa bio. S Mé BIO vás bude zdravý životní styl bavit!

Hlíva ústřičná - sušená

hlíva ústřičná, sušená, drcená, prodej, recepty – Hlíva ústřičná sušená - vhodná jako koření, do polévek, omáček, gulášů, mletých mas, pro přípravu přírodních salátů. Vhodná i k přímé konzumaci. Dodá pokrmům vynikající houbovou chuť. Má vynikající, široké zdravotní účinky na celý organizmus.

Načítání trvalo 0.0631 sekund.