+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hypernova

Klíčová slova: hypernova, supermarket

Datum vloľení do katalogu: 11. kv?tna 2009

Popis: Poměrně nový řetězec obchodů Hypernova vlastní obchody v Polsku, Česku a Slovensku. Ve svích prodejnách nabízí především potravinářský sortiment. Společnost Ahold vlastnící síť Hypernova v roku 2004 zahájila projekt zdravé výživy s názvem Zdravá Pětka.

Web: hypernova.ic.cz

Další související informace

Konsekutivní tlumočení

konsekutivní tlumočení, simultánní tlumočení – Samozřejmě, že konsekutivní tlumočení má své výhody i nevýhody. Předně je výhoda v tom, že nepotřebuje žádnou náročnou tlumočnickou techniku, proto je způsob velmi rozšířený, jelikož se hodí do každého prostředí.

Detektivní kancelář

detektivní kancelář, služby – Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik. Detektivní kancelář Adduco poskytuje standardní detektivní služby. Náš tým je tvořen specialisty pokrývající široké spektrum bezpečnostních problematik.

LinksTip.com - populární články

linkstip,tip,zprávy,články,zajímavé,oblíbené,popul – inksTip.com je server poskytující přehled nejlepších aktuálních článků ze seriózních zdrojů z různých zemí. Články jsou řazeny na základě sociální inteligence, kterou je v algoritmu oblíbenost na sociální síti.

Načítání trvalo 0.0608 sekund.