+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o povin. ručení

Klíčová slova: Povinné ručení Poviné ručení kooperatviva

E-mail: johnee82@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2011

Popis: Porovnejte si povinné ručení a havarijní pojištění online během pár vteřin. Srovnání: ČPP a ČP, Axa, Allianz, Kooperativa, Slavia Fix, kalkulačka Triglav, Uniqa, ČSOB, Kooperatviva pojišťovna a fórum. Téměř každý ušetří až 60% oproti své stávající pojistce. Na webu je možné on-line levné povinné ručení ihned sjednat.

Web: www.pojisti.info

Další související informace

Povinné ručení

povinné ručení – Povinné ručení online. Sazby 2008, srovnání. Kalkulačka pro rychlé a jednoduché porovnání cen všech pojišťoven v ČR. Sjednání povinného ručení, pojištění vozidel, převod bonusů, poradenství. Telefonická podpora.

AXA povinné ručení

AXA povinné ručení, pojišťovna AXA, AXA pojišťovna – Cena povinného ručení u AXA pojišťovny se vypočítává dle výkonu motoru. Díky tomu dochází k cenovým výhodám u některých kategorií vozidel. Taktéž klient společnosti AXA může očekávat široký rozsah asistenčních služeb již v základní variantě povinného ručení. U pojištovny AXA si můžete vybrat ze 2 variant pojištění a to STANDARD a STANDARD plus.

Povinné ručení

Povinné ručení, dovoz aut – Vše co byste měli vědět: Také vybíráte nový nebo ojetý vůz a sčítáte plusy každého druhu paliva.Zajímáte se o dovoz vozidla z německa nebo USA. Nevíte co je třeba pro přihlášení vozidle? Pak navštivte informační servis na vozidla.info

Načítání trvalo 2.7676 sekund.