+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Informace o povin. ručení

Klíčová slova: Povinné ručení Poviné ručení kooperatviva

E-mail: johnee82@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2011

Popis: Porovnejte si povinné ručení a havarijní pojištění online během pár vteřin. Srovnání: ČPP a ČP, Axa, Allianz, Kooperativa, Slavia Fix, kalkulačka Triglav, Uniqa, ČSOB, Kooperatviva pojišťovna a fórum. Téměř každý ušetří až 60% oproti své stávající pojistce. Na webu je možné on-line levné povinné ručení ihned sjednat.

Web: www.pojisti.info

Další související informace

Povinné ručení 2008

povinné ručení – Povinné ručení online. Sazby 2008, srovnání. Kalkulačka pro rychlé a jednoduché porovnání cen všech pojišťoven v ČR. Sjednání povinného ručení, pojištění vozidel, převod bonusů, poradenství. Telefonická podpora.

Změň povinné ručení

povinné ručení, pojištění vozidel – Stránka nabádá ke změně pojištění, k zamyšlení, jestli vaše povinné ručení je opravdu nejvýhodnější. Pomůžeme Vám najít výhodnější povinné ručení, které Vám ušetří peníze.

Po silnici pojištění

Povinné ručení,cestovní pojištění,pojištění online – Web o pojištění na cesty. Jak si vybrat nejlevnější pojištění? Jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých pojišťoven? Povinná a doporučená výbava vozu a mnoho dalšího najdete na našem webu. Jezděte bez pokut.

Načítání trvalo 2.7217 sekund.