+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ING Konto

Klíčová slova: ING, spoření, spořící účty, ING Konto

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Web s informacemi o spořících účtech zaměření především na informace o ING Kontu. ING Konto si může založit kdokoliv. Podmínkou je dosažený věk 18 let, a vlastnictví jakéhokoliv jiného osobního bankovního účtu v CZK. Vaše finance jsou spravovány jednou z největších bank na světě. Neplatíte žádné poplatky za převody, vedení účtu.

Web: www.sporiciucetbezpoplatku.cz

Další související informace

Stavební spoření

Stavební spoření, spoření, spoření stavební – Stavební spoření je výhodnou formou spoření, které u nás vzniklo za účelem podpory řešení bytové situace. Většina střadatelů používá tento finanční produkt hlavně k tomu, aby mohla získat výhodný úvěr k pořízení vlastního bydlení.

Důchodové spoření

důchodové, spoření, státní, příspěvky, penzijní – Průvodce důchodovým spořením. Pomůžeme zdarma při výběru nejvhodnějšího penzijního fondu z celého trhu a volbou spořícího plánu. Začněte spořit výhodně, se státními příspěvky ale především co nejdříve (bez ohledu na Váš současný věk) - u úspor na důchod se počítá každý rok.

Půjčujeme.info

finance, ekonomika, ucty, vklady, sporeni, leasing – Kde a za jakých podmínek si půjčit a spořit peníze - hypotéky pro mladé v České republice, výhody a nevýhody leasingu, přehled penzijních fondů a další informace užitečné pro zorientovaní se na trhu.

Načítání trvalo 0.0676 sekund.