+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ING Konto

Klíčová slova: ING, spoření, spořící účty, ING Konto

E-mail: informace@pcmark.info

Datum vloľení do katalogu: 28. dubna 2010

Popis: Web s informacemi o spořících účtech zaměření především na informace o ING Kontu. ING Konto si může založit kdokoliv. Podmínkou je dosažený věk 18 let, a vlastnictví jakéhokoliv jiného osobního bankovního účtu v CZK. Vaše finance jsou spravovány jednou z největších bank na světě. Neplatíte žádné poplatky za převody, vedení účtu.

Web: www.sporiciucetbezpoplatku.cz

Další související informace

ZFP akademie Martin Mikulenka

ZFP, hypotéky, akademie, poradce, spoření, – Strukturální regionální kancelář ZFP akademie v Ostravě Martin Mikulenka můžete navštívit v případě, že chcete uzavřít výhodné stavební spoření, úvěr, hypotéku, penzijní připojištění, pojištění majetku ad. ZFP akademie a poradci ZFP.

Stavební spoření

Stavební spoření, spoření, spoření stavební – Stavební spoření je výhodnou formou spoření, které u nás vzniklo za účelem podpory řešení bytové situace. Většina střadatelů používá tento finanční produkt hlavně k tomu, aby mohla získat výhodný úvěr k pořízení vlastního bydlení.

Hypotéka je zlo

hypotéka, spoření, investice – Jsem Jiří Svoboda - Váš hypoteční přítel. Pomáhám lidem sjednávat hypotéky tak, aby s tím měli co nejméně starostí. Chápu hypotéku jako nutné zlo - z toho vychází mé jednání s bankami i rady žadatelům. Přečtěte si mé reference.

Načítání trvalo 0.0895 sekund.