+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inteligentní investor

Klíčová slova: finanční vzdělání, finanční gramotnost

E-mail: krystof@inteligentniinvestor.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2011

Popis: Stránky věnované finančnímu vzdělání a finanční gramotnosti. Pro ty, co nechtějí žít od výplaty k výplatě, chtějí mít své finance pod pevně kontrolou a uvědomují si důležitost finančního vzdělání. Stránky věnované finančnímu vzdělání a finanční gramotnosti. Pro ty, co nechtějí žít od výplaty k výplatě, chtějí mít své finance pod pevně kontrolou a uvědomují si důležitost finančního vzdělání.

Web: inteligentniinvestor.cz/

Další související informace

Pojištění Brno

pojištění, spoření, finanční poradenství – Kompletní nabídka pojištění, spoření a finančních programů pro Brno a Jižní Moravu. Poradenství v oblasti pojištění a financí, zprostředkovatelská činnost. Zajistíme Vám nejlepší produkty ve své kategorii: životní pojištění, penzijní připojištění, stavební spoření, úrazové pojištění, pojištění nemovitosti a domácnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, pojištění odpovědnosti, zdravotní pojištění psů a další. Navštivte nás na www.pojisteni-brno.cz !

Knihy vaší budoucnosti

poznani motivace finanční svoboda jak návod štěstí – Knihy které mohou změnit váš život (knihy online) Knihy vaší budoucnosti- knihy poznání, motivace, finanční svoboda, finanční vzdělání a osobní finance, osobní rozvoj a růst, návod jak na štěstí, peníze a podnikání, dosahování cílů, zdraví a relaxace, cashflow101 hra, dosahování cílů, zákona přitažlivosti, škola života, sebedůvěra, duchovní poznání

Finanční poradce

nezávislý finanční poradce – Finanční poradce je majákem v nepřehledných finančních vodách. Nezávislý finanční poradce Plzeň vám nabízí cenné rady při rozhodnutích ve finančních záležitostech. Po porovnání kladů a záporů produktů různých bank vám navrhne produkt optimální pro vaše potřeby.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.