+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Inteligentní investor

Klíčová slova: finanční vzdělání, finanční gramotnost

E-mail: krystof@inteligentniinvestor.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. b?ezna 2011

Popis: Stránky věnované finančnímu vzdělání a finanční gramotnosti. Pro ty, co nechtějí žít od výplaty k výplatě, chtějí mít své finance pod pevně kontrolou a uvědomují si důležitost finančního vzdělání. Stránky věnované finančnímu vzdělání a finanční gramotnosti. Pro ty, co nechtějí žít od výplaty k výplatě, chtějí mít své finance pod pevně kontrolou a uvědomují si důležitost finančního vzdělání.

Web: inteligentniinvestor.cz/

Další související informace

Zámečníkovi - finance

potápění, finanční poradenství, investice, banky – Osobní web s informacemi z oblasti financí, zážitky z cestování a potápění.

Ing. Jiří Prajer

nezávislý finanční poradce, finanční poradenství – Nezávislý úvěrový a finanční poradce Jiří Prajer. Nechte si bezplatně vypracovat finanční optimalizaci a přesvědčte se i Vy o kvalitě mých služeb. Poskytování komplexního finančního poradenství v oblasti bydlení, zabezpečení a investic.

Finanční přehled

finanční přehled, pojištění, úvěry, spoření – Přehled jednotlivých částí osobních financí. Pojištění, úvěry, spoření. Blog zaměřený na tématiku osobních financí. Navštivte naše stránky ještě dnes a udělejte si jasno ve vašich osobních financích.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.