+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jak vybrat školku

Klíčová slova: Školka, školky, výběr školek, seznam školek

E-mail: skolkovnikreg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2010

Popis: Výběr školky by neměl být podceňován, část života, kterou tam děti stráví je klíčová, vyvíjí se dětské chování ve společnosti a děťátko navazuje první přátelství a vztahy k autoritám a vzorům. Proto byste měli věnovat čas tomu, aby se neocitlo ve špatném prostředí, které by ho jakkoli stresovalo, či omezovalo.

Web: www.skolkovnik.cz/

Další související informace

Školka Kašpárek Praha 9

skolka, skolky, materska, materske, soukroma, sou – Školka Kašpárek v Praze 9 na Proseku. Vaše nová, cenově dostupná školka nabízející rodinnou atmosféru i profesionální přístup lektorek. Otevřeno po celé období letních prázdnin. Otevírací doba 7:00 - 18:00 hod. Možnost večerního, nočního i víkendového hlídání dětí. Stravování zajištěno v místě školky. Rozlehlá udržovaná zahrada. Stále přijímáme děti od 3 let věku. Předškolní aktivity dle rámcového programu pro mateřské školy. Besídky, výlety zajištěny.

Soukromé školky v Praze

Soukromá školka, Praha, soukromé školky v Praze – Víte kde je nejbližší soukromá školka ve vašem okolí? V našem katalogu máte přístup ke kompletní a aktuální databázi soukromých školek v Praze. K dispozici je mapa, ve které si jednoduše vyhledáte nejbližší soukromou školku ve vašem okolí.

Anglická školka Praha

Anglická školka, Praha, anglické školky v Praze – Využijte kompletní seznam pražských anglických školek. S naším katalogem naleznete vhodnou anglickou školku ve vašem okolí. Náš katalog vám ušetří čas při hledání ideální školky v Praze a okolí.Vyberte si tu nejlepší školku v blízkosti Vaší lokality.

Načítání trvalo 0.0540 sekund.