+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola, jazykové

Klíčová slova: Jazyková škola, jazykové kurzy, výuka angličtiny,

E-mail: pardubice@evcentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Jazyková škola v Pardubicích nabízí jazykové kurzy, doučování, pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, individuální výuku. Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny je certifikována dle ISO.

Web: jazykova-skola-pardubice.evcentrum.cz

Další související informace

Kurzy angličtiny Teatime

jazyková škola, jazykové kurzy, angličtina – Jazyková škola nabízí kurzy angličtiny pro každého. Prioritou výuky je efektivní komunikace v pracovní sféře. Není přímo závislá na znalosti gramatiky ani obecné angličtiny. Toto kritérium splňují i vybrané učební materiály.

Jazyková škola Brno - Top

jazykové školy, jazyková škola, výuka jazyků, brno – Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz na komunikaci. Moderní materiály a metody. Příjemné prostředí dostupné v centru v centru Brna. Moto:English Is Good For You!

Americká Jazykovka

výuka angličtiny, kurzy, lekce, jazyková škola – Moderní jazyková škola působící v centru Brna (bezproblémového parkování). Vyučují pouze rodilý mluvčí z USA s pedagogickým vzděláním, takže uslyšíte pouze angličtinu. Výuka je zaměřena především na rozvoj komunikačních dovedností a gramatických znalostí. Vyučujeme americkou angličtinu, která je nejpoužívanější angličtinou na světě. Maximální počet účastníků v našich kurzech je pouze 8 osob. Nápoje po dobu výuky zdarma! Naše nabídka: kurzy pro veřejnost, víkendové kurzy, prázdninové kurzy, individuální výuka a další.

Načítání trvalo 0.0590 sekund.