+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola, jazykové

Klíčová slova: Jazyková škola, jazykové kurzy, výuka angličtiny,

E-mail: pardubice@evcentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Jazyková škola v Pardubicích nabízí jazykové kurzy, doučování, pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, individuální výuku. Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny je certifikována dle ISO.

Web: jazykova-skola-pardubice.evcentrum.cz

Další související informace

Kurzy angličtiny Teatime

jazyková škola, jazykové kurzy, angličtina – Jazyková škola nabízí kurzy angličtiny pro každého. Prioritou výuky je efektivní komunikace v pracovní sféře. Není přímo závislá na znalosti gramatiky ani obecné angličtiny. Toto kritérium splňují i vybrané učební materiály.

Zelenka tlumočení

překlad, tlumočení, jazyková škola, jazyková výuka – Překlady do všech cizích jazyků. Expresní překlady. Překlad ve vysoké kvalitě za přijatelnou cenu. Překlady programů a www stránek. Konsekutivní a simultánní tlumočení. Jazyková výuka. Nejdéle působící agentura na překlady v ČR. TRADOS, ISO 9001:2000.

Jazyková škola CHANTAL

jazyková škola, jazykové kurzy, preklady – Jazyková škola ktorá učí 4x rýchlejšie. Navštívte naše ukážkové hodiny a rozhodnite sa či máte záujem o naše služby alebo nie - viac informácií o našej škole nájdete na stránkach. Naštívte naše stránky.

Načítání trvalo 0.0840 sekund.