+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola, jazykové

Klíčová slova: Jazyková škola, jazykové kurzy, výuka angličtiny,

E-mail: pardubice@evcentrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Jazyková škola v Pardubicích nabízí jazykové kurzy, doučování, pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, individuální výuku. Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny je certifikována dle ISO.

Web: jazykova-skola-pardubice.evcentrum.cz

Další související informace

Kurzy Jílek, s.r.o. jazyk

Jazyková škola, jazykové kurzy, vzdělávací agentur – Jazyková škola a vzdělávací agentura v centru Brna. Vyučujeme angličtinu, němčinu, francouzštinu, španělštinu, ruštinu, češtinu a další jazyky. Nabízíme i netradiční metody pro rozvoj Vaší firmy i osobnosti.

Angličtina Praha

výuka angličtiny, podnikové kurzy, – Podnikové a individuální kurzy odborné i všeobecné angličtiny pro manažery, obchodníky, nákupčí a administrativní pracovníky zaměřené na rychlé zlepšení komunikačních dovedností. Přihlaste se k nám a zlepšete svou angličtinu.

Vzdělávací centrum Berlitz

jazyková škola, jazykové kurzy,berlitz,cizí jazyk – Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní výuku více než 200 světových jazyků v rámci online jazykových kurzů, z nichž můžete studovat 14 prezenčně v Praze - angličtinu, finštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, němčinu, portugalštinu, ruštinu, slovenštinu, češtinu, maďařštinu, rumunštinu, polštinu a španělštinu.

Načítání trvalo 0.0995 sekund.