+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola v Plzni

Klíčová slova: jazykové školy, jazyková škola v plzni, perfect

E-mail: seoperfect-world@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2013

Popis: Ahoj, jmenuji se Perfect. Perfect World. Dokonalý svět....a jsem jazykovka se srdcem. Máš taky srdíčko na správném místě? Tak studuj u mě! Zažiješ skutečný pokrok, budeš se bavit a najdeš druhý domov. A navíc - z každé Tvé lekce půjde 10kč na Nadační fond PERFECT a i Ty tak budeš měnit životy.

Web: www.perfect-world.cz

Další související informace

Jazyková škola Brno - Top

jazykové školy, jazyková škola, výuka jazyků, brno – Jazyková škola Brno Top English nabízí kurzy angličtiny v Brně s profesionálními lektory. Důraz na komunikaci. Moderní materiály a metody. Příjemné prostředí dostupné v centru v centru Brna. Moto:English Is Good For You!

Jazyková škola Praha

Jazyková škola Praha, Angličtina Praha, Výuka angl – Jazyková škola Rybička Praha nabízí již řadu let kvalitní výuku cizích jazyků pro děti od 3 do 18 let a pro dospělé. Výuka angličtiny, výuka francouzštiny a výuka španělštiny v naší jazykové škole probíhá ve skupinkách po šesti žácích.

Jazyková škola Teplice S

Jazyková škola Teplice, Jazykové školy – Jazyková škola Teplice School Be Cool nabízí kurzy angličtiny v Teplicích. Kurzy angličtiny pro začátečníky i kurzy angličtiny pro pokročilé. Naše jazyková škola nabízí zkušený tým lektorů, kteří dokáží kurzy angličtiny podat jednoduše.

Načítání trvalo 3.6587 sekund.