+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazyková škola v Plzni

Klíčová slova: jazykové školy, jazyková škola v plzni, perfect

E-mail: seoperfect-world@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ??jna 2013

Popis: Ahoj, jmenuji se Perfect. Perfect World. Dokonalý svět....a jsem jazykovka se srdcem. Máš taky srdíčko na správném místě? Tak studuj u mě! Zažiješ skutečný pokrok, budeš se bavit a najdeš druhý domov. A navíc - z každé Tvé lekce půjde 10kč na Nadační fond PERFECT a i Ty tak budeš měnit životy.

Web: www.perfect-world.cz

Další související informace

Jazykové školy

jazyková škola, jazykové školy, jazykové kurzy, – Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 3000 jazykových kurzů a 800 jazykových škol. Kurzy Angličtiny, Němčiny.Jazykové školy Praha, Brno.Jazykové školy a jazykové kurzy v ČR. Přehled 3000 jazykových kurzů a 800 jazykových škol. Kurzy Angličtiny, Němčiny.Jazykové školy Praha, Brno.

Jazyková škola Bratislava

jazyková škola,jazyková škola Bratislava – Naším cílem je, aby se angličtina stala vaším plnohodnotným pomocníkem. V Class proto mluvíte pouze anglicky a procvičujete formou her a aktivit situace z běžného života. Našim cieľom je, aby sa angličtina stala vašim plnohodnotným pomocníkom. V Class preto hovoríte iba po anglicky a precvičujete formou hier a aktivít situácie z bežného života.

Vzdělávací centrum Berlitz

jazyková škola, jazykové kurzy,berlitz,cizí jazyk – Jazyková škola Berlitz nabízí intenzivní výuku více než 200 světových jazyků v rámci online jazykových kurzů, z nichž můžete studovat 14 prezenčně v Praze - angličtinu, finštinu, francouzštinu, holandštinu, italštinu, němčinu, portugalštinu, ruštinu, slovenštinu, češtinu, maďařštinu, rumunštinu, polštinu a španělštinu.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.