+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jazykové kurzy pro děti

Klíčová slova: angličtina pro děti,angličtina pro děti Brno

E-mail: seohocus-lotus@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2013

Popis: Jazykové kurzy pro děti, angličtina pro děti a výuka dětí obecně. Nabízíme výuku formou hry pro děti již od 1,5 roku. Výukové materiály metodiky Hocus a Lotus jsou ideálním doplňkem k výuce jazyků pro děti v každém věku.

Web: www.hocus-lotus.cz

Další související informace

Gecco.cz

stavebnice, děti, hra, hry, hračky pro děti – Gecco originální česká stavebnice pro děti od šesti let s patentovaným systémem spojení. Stavebnice rozvíjí kreativitu, motoriku, prostorové vnímání, zapojuje fantazii, představivost a podporuje logické myšlení. Originální česká stavebnice pro děti.

E-shop pro děti

Hračky, společenské hry, hračka, hračky pro děti – Nabízíme to nejlepší NEJEN pro ty nejmenší. Hry a hračky, potřeby pro miminka a jejich maminky, školní potřeby a spoustu dalšího. Vše za skvělé ceny. Osobní odběr v Brně, v Praze, Ostravě, Hradci Králové a Bratislavě

Doprovodné programy, fi

doprovodný program, zábava pro děti , svatby, nar – Zabýváme se zábavou na narozeninách, svatbách, firemních akcích, plesech, karnevalech, dětských dnech. Silvestr, halloween, Velikonoce, Vánoce a jiné společenské akce a večírky. Divadlo, karikatury, bublinky, balonky.

Načítání trvalo 3.1253 sekund.